Tanıtım

Fenomen Psikoloji ve Verdiği Hizmetler


Davranışı ve davranışların altında yatan süreçleri inceleyen bilim dalını psikoloji olarak adlandırabiliriz. Yani bizim neyi, neden yaptığımızı anlamaya, insan davranışlarının hangi durumlar karşısında, nasıl bir eğilim gösterdiğini aydınlatmaya yarayan bilim dalı psikolojiden geçer.

Günümüzde psikoloji ve psikolojik etkenler, etrafımızda yaşanan olaylara ve dünya geneline bakıldığında, çok zaruri bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkar. Çocukluğumuzdan tutun da anne-baba olarak davranışlarımıza kadar bazen sergilediğimiz davranışları anlamakta güçlük çekeriz. İşte tam burada psikolojinin işi başlar. Ülkemizde henüz yeterli duyarlılığı görmemiş olan psikoloji alanında, belli bir standart olmadığı için, bu alanda kaliteli ve güvenilir bir hizmet verme konusunda hala sıkıntılar yaşanmaktadır. Ankara’da uzman psikolog Beyhan Budak eşliğinde kurulmuş olan Fenomen Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, size kurumda çalışan psikolog ve psikiyatristlerin alanda çalışma yapma yeterliliğine sahip olduğunun güvencesini veriyor ve ülkemizde yaşanan kaliteli hizmet sorunsalını bir nebze de olsa ortadan kaldırmaya çalışıyor. Alanlarında uzman, kaliteyi bir standart haline getirmiş Fenomen Psikolojik Danışmanlık ekibi,kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayabilmek için, ülkemizde hala geçerliliği olmasa da Türk Psikologlar Derneği etik kurallarına sıkı sıkıya bağlı bir halde hizmet vermektedirler.

Yazar Hakkında | Sezer İltekin

2008 yılından bugüne tam 10 yıldır blog yazıyorum. Bilgisayar, hayatımın vazgeçilmez bir parçası. İmkanı olsa kod yazarak hayatını idame ettirmek isteyen, kamuda bilgi işlem sorumlusu olarak çalışan 30 yaşında bir adamım. Evliyim ve 3 yaşında Emir adında bir oğlum var. Bir tanesi lisans, dört tanesi önlisans olmak üzere birbiriyle ilgisiz 5 üniversite bölümünden mezun oldum. Şu anda Açıköğretim Web Tasarımı ve Kodlama bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. Diploma biriktirmek için değil, ölmeden önce olabildiğince çok şey hakkında bilgi sahibi olabilmek için okuyorum. PHP, dronlar, fotoğrafçılık, karıncalar ilgi alanlarımdan bazıları. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.