Reebok İle Renkli Bir Yaz

En köklü spor giyim markalarından olan Reebok, 2014 yaz sezonu için oldukça renkli bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor. Yazın en canlı renklerinden ilham alınan koleksiyonda hem günlük kullanımda hem de spor yaparken tercih edilebilecek geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor. Reebok son yıllarda kadınlar için hazırladığı koleksiyonları için ünlü model Miranda Kerr ile bir işbirliği içerisinde. Miranda Kerr hem tasarım hem de tanıtım sürecinde markanın en yeni ürünleri için çalışıyor. Miranda Kerr’in bu sezon akıllarımıza soktuğu ayakkabı ise Reebok Skyscape.

Günlük kullanıma uygun olan Reebok Skyscape pembe, buz mavisi, mor, sarı gibi göz alıcı renk alternatifleriyle satışa sunuldu. Ayakkabının en önemli özelliği çok hafif olması hatta o kadar hafif ki ayağınızdan çıkartmayı bile unutma ihtimaliniz var. Günlük yaşamın koşuşturmacası içerisinde rahat ve hafif bir ayakkabı hayat kurtarıcı rol oynayabilir. Kısacası bir ayakkabının görünümü kadar rahatlığı da sizin için önemliyse Reebok Scyscape bu yazın en güzel ve en yeni seçenekleri arasında.

Markanın en çok aranan ürünlerinden olan Reebok Easytone ayakkabılar yeni sezonda modern tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Yürüyüş ve koşu sırasında bacak ve kalça kaslarının daha çok çalışmasını sağlayan özel bir tasarıma sahip olan Reebok Easytone, özellikle bayanlar arasında bağımlılık yaratmış durumda. Yürüyüş ve koşu sonrası daha etkili sonuçlar almak için Reebok’ın çok aranan bu özel ayakkabısıyla mutlaka tanışmalısınız.

Reebok bu sene yepyeni bir koşu koleksiyonu tanıttı: Reebok ZQuick. Daha hızlı bir koşu performansı için tasarlanan ZQuick koşu ayakkabıları Z sınıfı hız lastiklerinden ilham alınarak tasarlanan özel bir tabana sahip. Yüksek hızda daha iyi yol tutuş ve maksimum kontrol sağlayan Reebok ZQuick koşu ayakkabılarıyla bu yaz sizi kimse tutamayacak.

Kendinizi doğaya bırakmak için en güzel mevsimdeyiz. Bu güzel havaları değerlendirirken rahat edeceğiniz dayanıklı bir ayakkabı için Reebok outdoor serisine göz gezdirmeden karar vermeyin. Rakiplerine nazaran daha uygun bir fiyat politikası izleyerek çok kullanışlı bir koleksiyon sunan markanın ürünleri Barcin online spor mağazasındaki yerini aldı. Ürün kalitesiyle yıllardır tercih edilen Reebok’ın çok renkli 2014 yaz koleksiyonunu 6 taksit ve kapıda ödeme avantajının yanı sıra değişim ve iade garantisi sunan barcin.com adresinden satın aldığınızda 15 gün içerisinde iade edebiliyor veya değiştirebiliyorsunuz. Reebok indirim avantajlarından yararlanmak içinse Barcin Outlet imdadınıza yetişerek eski sezon ürünlerde en uygun fiyatlara alışveriş yapmanıza yardımcı oluyor.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:FacebookTwitterWhatsApp
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap

2 Yorum
  • ” Kendinize hiç dışarıdan baktınız mı? Ben baktım. 26 yıllık hayatının son 4 yılını çalışarak, ondan önceki 15 yılını da okuyarak geçirmiş, kalan – ne kadar kaldığı belli olmayan- hayatı boyunca da bir ev sahibi olmak dışında kayda değer bir amacı olmayan sıradan bir insanım. Dünya üzerindeki değerim yaklaşık olarak bir bölü yedi milyar. “

    bu kısmı çok sevdim. aslında ben daha 17 yaşında bir ergenyuscuğum. hayatımdaki en büyük hedefim iyi bi üniversite kazanmak zaten devamını biliyosun abi. Sonra dedimki kendi kendime kaç yıl okul oku işe gir evlen sonra öl. Hayat mükemmel. Cidden.