Tanıtım

Uzun Dönem Araç Kiralamanın Adresi Rentrent


Uzun dönem araç kiralama ve filo kiralama hizmetini müşterilere tek adreste buluşturmayı hedefleyen rentrent.com.tr tek bir talebinize onlarca teklif almanızı sağlıyor.

Yıllık araç kiralama şirketler kadar bireysel kullanıcıların da kullandığı bir sektör. Sektörün müşteri sayısı giderek artarken, onlarca firma arasından fiyat teklifi toplamak gittikçe zorlaşıyor. Birçok firma websitesinde araç fiyatlarını yayınlamıyor ve müşteri talep oluşturmak durumunda kalıyor. Hal böyle olunca, bir araç için fiyat toplama süreci uzuyor. Bu noktada rentrent devreye girerek sektörün ihtiyacını karşılamayı hedefliyor. Uzun dönem araç kiralama ve filo kiralama hizmeti veren firmaları iş ortağı olarak tek platformda toplayıp, platform üzerinden oluşturacağınız talebe tek seferde onlarca teklif almanızı sağlıyor.

Şuan 50’nin üzerinde iş ortağı bulunan firma, her geçen gün Türkiye’nin farklı illerinden yeni iş ortaklarını bünyesine katıyor. 2500 üzerinde araç için sistemde talep oluşturmak mümkün, talepleriniz firmaların ortak havuzuna düşerek, uygun araca sahip firmalar talebinizi değerlendiriyor ve fiyat tekliflerini iletiyorlar.

Aktif olarak sektörde rentrent dışında bu hizmeti veren başka bir firma bulunmuyor. Birkaç aydır aktif yayında olan rentrent 5000’in üzerinde üyeye ulaşmış durumda.

Kısaca rentrent üzerinden aracınızı seçip; kullanım sürenizi 6 AY / 12 AY / 24 AY / 36 AY belirleyip, yıllık kullanım KM’nizi belirleyip, ödeme şeklinizi, notunuzu seçerek birçok özelleştirebileceğiniz seçenek ile talebinizi oluşturabiliyorsunuz. Bireysel veya kurumsal olarak oluşturduğunuz talep firmalar tarafından değerlendirilerek rentrent üzerinden ve mail ile tarafınıza fiyat teklifleri iletiliyor. Sonrası sizin için en uygun fiyatı ve hizmeti seçmek.

Müşteriler için bu hizmeti rentrent tamamen ücretsiz olarak sağlıyor, siz de hızlı bir şekilde uzun dönem araç kiralamak için teklif toplamak istiyorsanız rentrent’i deneyebilirsiniz.

Yazar Hakkında | Sezer İltekin

2008 yılından bugüne tam 10 yıldır blog yazıyorum. Bilgisayar, hayatımın vazgeçilmez bir parçası. İmkanı olsa kod yazarak hayatını idame ettirmek isteyen, kamuda bilgi işlem sorumlusu olarak çalışan 30 yaşında bir adamım. Evliyim ve 3 yaşında Emir adında bir oğlum var. Bir tanesi lisans, dört tanesi önlisans olmak üzere birbiriyle ilgisiz 5 üniversite bölümünden mezun oldum. Şu anda Açıköğretim Web Tasarımı ve Kodlama bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. Diploma biriktirmek için değil, ölmeden önce olabildiğince çok şey hakkında bilgi sahibi olabilmek için okuyorum. PHP, dronlar, fotoğrafçılık, karıncalar ilgi alanlarımdan bazıları. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.