Anneler Günü İçin Hediye Seçenekleri

Anneler gününe çok kısa bir zaman kaldı ve başımızın tacı olan annelerimize ne alsak diye kara kara düşünmeye çoktan başladık bile. Bu yüzden ben sizin için aradım, taradım ve sıradan hediyeler satan hediye sitelerinden farklı, hem tasarımıyla hem de vitrinindeki ürünlerle sizi kendine çekebilecek bir hediye sitesi buldum: HediyeKare!

Ben nasıl günlük hayatta ve internet dünyasında karşılaştığım yüzlerce konu içinden yalnızca birini seçip size sunmaya değer buluyorsam, HediyeKare de sayısız hediye seçeneği içinden en göz alıcı olanlarını derleyip, bizlere sunmuş. Niyetiniz yoksa bile siteye girdiğinizde karşınıza çıkan birbirinden hoş hediyelerden birini satın alıp sevdiklerinize hediye etmek istiyorsunuz.

En yakın arkadaşınıza, bu anneler gününde anneme ne alsam diye sorduğunuzu ve arkadaşınızın da size tam 158 farklı hediye önerdiğini düşünün. Bu harika olmaz mıydı? HediyeKare‘de dikkatimi çeken kategori sistemiyle tüm anneler günü hediyelerini listeleyebiliyorsunuz ve şu anda benim gördüğüm kadarıyla sistemde anneler günüyle ilgili tam 158 ürün mevcut.

Size sitede hoşuma giden birkaç anneler günü hediyesini sizinle paylaşmak istiyorum. Bunlardan birincisi İstanbul tasarımlı mutfak önlüğü oldu. Bir diğeri Piri Reis’in dünya haritası deseniyle tasarlanmış dönen cam vazo. Üçüncü gözüme çarpan güzel hediye ise İyi ki varsın yazılı kupa oldu.

hediyekare1
HediyeKare Piri Reis Desenli Dönen Vazo
hediyekare2
HediyeKare İstanbul Baskılı Mutfak Önlüğü
hediyekare3
HediyeKare İyi ki Varsın Yazılı Kupa

Bununla birlikte sitedeki hediyeler sadece annelerimizle sınırlı değil. Yaklaşan babalar günü için güzel bir babalar günü hediyesi bulmanız ya da sevgilinizin doğum günü için birbirinden güzel doğum günü hediyeleri arasından birini seçmeniz sizin için çok zor olmayacaktır.

İnternetten alışveriş yaparken gözüme en çok batan şey kargo ücretidir. Kargonun ne kadar tutacağını bilememek, satın aldığım ürünün kargo ücretinin, ürünün kendi değerinden daha yüksek olabilme ihtimali beni her zaman alışverişten uzaklaştırmıştır. İşte tam bu noktada HediyeKare olayı çözmüş ve kargo ücretini neredeyse sembolik bir rakam sayılacak 3 TL’de sabitlemiş. Bir de 50 TL üzeri siparişlerde kargo ücreti falan yok diyorlar. Bu bile bir internet sitesinden alışveriş yapmak için bir sebeptir benim için. Birçok e-ticaret sitesi bu davranışı örnek almalıdır diye düşünüyorum.

Peki bana alınsa hangi hediye daha çok hoşuma giderdi? Bu sorunun cevabını sona sakladım. Biri bana hediye almaya karar verirse, şu tüylü divit setini istiyorum. Bir de, son olarak, annelerimizin kıymetini bilelim diyorum. Sevgi ile.

tuylu-divit-kalem-seti

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:FacebookTwitterWhatsApp
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap