Büyük Beden İç Çamaşırı Trendleri

Moda, trendler, kıyafet akımları ve alışveriş kadınlar için vazgeçilmez unsurlar ama büyük beden bayanların alışverişe çıkmaktan zaman zaman hoşlanmadıklarını ve denedikleri modelin büyük bedeni olmadığını öğrenince çok morali bozulup alışverişe küstüklerini biliyoruz.  Elbette sağlığınıza dikkat etmek ve fit görünmek önemli ama herkes zayıf olacak diye bir kural da yok. Üstelik birçok büyük marka büyük beden kıyafetlerin yanı sıra büyük beden iç giyim ürünlerini de koleksiyonlarına almış durumda. Kilolu bayanlar olarak birkaç küçük hile ve uygun iç çamaşırı tercihleri ile sizlerde çok şık ve estetik görünebilirsiniz. Öncelikle bütün iç çamaşırı parçalarında vücudunuzu toparlayan modelleri tercih ediniz. Seçtiğiniz iç çamaşırı çok dar olursa belinizi, sırtınızı ve göğsünüzü keserek çirkin bir görüntüye neden olabilir. Kıyafet dışına çıkan fazlalıklar sizi olduğunuzdan çok daha kilolu gösterecektir. Dikişsiz ve vücudu toparlamaya yardımcı pamuklu kumaştan iç çamaşırı modelleri sizler için oldukça uygun olacaktır. Dolgulu sütyen yerine göğüslerinizi toparlayıp küçük gösterecek minimizer sütyenlerden kullanabilirsiniz. Alt çamaşırlarınızı yüksek belli modeller arasından seçerek göbeğinizi saklayabilirsiniz.

Büyük Beden Gecelik

Büyük beden gecelik seçenekleri oldukça fazla sayıda, seçenekler arasından doğruyu seçmek için göbek ve bel bölgesinde fazlalıklarınız varsa göğüs altından itibaren daha bol olan babydoll tarzı modelleri kullanabilirsiniz. Şayet fazlalıklarınız kalça yada baseninizde ise belinize oturan modelleri tercih etmenizde fayda var. Böylelikle vücudunuzun alt kısmına nazaran daha ince olan üst bölümlerini ortaya çıkararak dikkati buraya çekebilirsiniz. Dahili sütyen bulunduran gecelikler tek parça olması nedeni ile rahatlığını düşünen birçok bayanın tercihi ancak uyku sırasında rahatsız olmanıza neden olabilir. Sizler için iyi bir alternatif ise sporcu sütyeni tarzında tasarlanan sütyenli gecelikler.

Fantezi İç Giyim

fantezi iç giyim ürünleri günlük giyilen iç çamaşırı modellerinden daha iddialı ve şık ürünler. Fantezi iç giyim grubundaki ürünler büyük beden içinde oldukça çok seçenek içermekte. Büyük beden jartiyer takımları, string modelleri, işlemeli ve dantelli babydoller ile istediğiniz şıklığı yakalamanız cazibenizi artırmanız mümkün. Birçok ünlü marka fantezi iç giyim ürünlerinde standart kalıplarla aynı modellerde büyük beden ürünler üretmektedir.

Kaynak: http://www.icgiyimdunyasi.net/fantazi-buyuk-beden

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap