Advertisement

TEXT BACKLINK
99 ay
KDV Dahil
%100 DoFollow
Tüm Sayfalardan Çıkış
Yüksek SEO Etkisi
RESİM BACKLINK
99 ay
KDV Dahil
90x90 Piksel Görsel
%100 DoFollow
Hit Potansiyeli Yüksek
Tüm Sayfalardan Çıkış
POPÜLER
TANITIM YAZISI
199 yıl
KDV Dahil
1 Adet DoFollow Link
Min. 1 Hafta Listeleme
Min. 1 Yıl Yayın Süresi
Hızlı SEO Etkisi
ÖZEL TANITIM YAZISI
299 yıl
KDV Dahil
Blog Yazarının Kaleminden
Min. 300 Kelime
Min. 1 Hafta Listeleme
Min. 1 Yıl Yayın Süresi
3 Revize Hakkı
Konuya Uygun Görsel Seçimi

2008 yılında Sezer İltekin tarafından kurulan ve 12 yıldır Türkiye’nin en iyi bloglarından biri olma iddiasını sürdüren, Altın Örümcek, Turkcell Blog Ödülleri, Hürriyet Bumerang Ödülleri gibi büyük çaplı organizasyonlarda dereceler elde etmiş bir kişisel blog olan KelimelerBenim.com, özgün içeriği, blog ekosisteminden edindiği doğal referansları ve kullanıcı deneyimini ön planda tutan tasarım anlayışıyla arama motorlarının güvenini kazanmış organik bir içerik deposudur.

KelimelerBenim.com’da yalnızca seçilmiş özel içeriklere yer verildiğinden, yapılan çalışmalar geleneksel hit yönlendirme uygulamalarından çok link inşası ve arama motoru optimizasyonu (SEO) üzerinedir. Türkiye’nin en büyük SEO Ajanslarının tercih ettiği KelimelerBenim.com’da tanıtım yazısı, sidebar link ve text link gibi çalışmaların yanısıra markanıza özel yaratıcı tanıtım çalışmaları da yapıyoruz.

Tanıtım çalışmalarımızla ilgili tüm detayları ve fiyatlandırma tablosunu içeren bir teklif almak için bize reklam@kelimelerbenim.com adresinden yazabilir veya sidebar kısmında bulunan Hızlı Bilgi Talebi adlı form üzerinden e-posta adresinizi iletebilirsiniz.

blank

KelimelerBenim.com’u tercih eden markalardan bazıları*
*Logoların üzerine tıklayarak ilgili tanıtım çalışmasını inceleyebilirsiniz

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

blank

Kelimeler Benim
2008 – 2020