Tanıtım

Güvenilir Oto Çilingir ve Anahtar Servisi


Her geçen gün gelişen otomotiv teknolojisi ile farklı araçlar üretime açılıyor. Her birinin bir öncekinden daha kullanışlı hale getirilmesi amaçlanıyor. Boyut, şekil, yakıt seçeneği gibi farklılıkların oluşması ile araçların anahtarlarında da değişiklikler meydana geliyor. Anahtarlar zamanla uzaktan kumandalara, uzaktan kumandalar da yavaş yavaş kartlara dönüşmeye başlıyor. Hal böyle olunca kaybolan anahtar yerine yenisini yaptırmak, zarar gören anahtarın tamiri, anahtar değiştirme gibi işlemler zorlaşıyor. Örnek vermek gerekirse, otomobilinizin anahtarını kaybettiğinizde herhangi bir çilingire ne kadar güvenebilirsiniz? Güvenilir, işinin ehli, işini kötüye kullanmayacak, hızlı ve pratik, alanındaki gelişmelerden haberdar olan ve aracınıza zarar vermeden işini yapacak bir çilingir bulmak ne kadar kolay? Şimdi size bu işin her konuda hakkını veren bir siteden bahsedeceğim.

Otoanahtari.web.tr, Türkiye’nin 81 iline oto anahtar, garaj kumandası ve oto anahtar tamiri hizmeti vermektedir. 15 yıllık tecrübeleri ile güvenilir ve işlerinde uzman çalışanlar bulundurmaktadır. Oto çilingir hizmeti, garaj ve otopark kumandaları kopyalama, sustalı anahtar kumanda yapımı ve tamiratı, oto kumanda kabı değiştirme ve oto anahtarı yedek kopyalama gibi işlemleri hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmaktalar. Oto çilingir hizmeti ile otomobil veya motosiklet fark etmeksizin özel teknolojik ekipmanlar kullanarak aracınıza zarar vermeden kapısını açar, aynı zamanda kayıp olan yedek anahtarınız için yedek anahtar çıkarıp eski kayıtları silerek tüm güvenlik önlemlerini alabilirler.

Garaj ve otoparkların kumandalarının arızalanması durumunda veya kaybolması durumunda yenisini çıkartılır. Aynı zamanda kumandaların yedekleri de alınıp, kopyalama sayesinde daha fazla kişinin otoparktan yararlanması sağlanmaktadır. Bütün kumanda model ve çeşitleri mevcut olup her türlü kumandanın tamiratı ve yeniden yapılması mümkündür. Tüm anahtarlar 2 yıl garanti kapsamındadır. Oto anahtarcı olarak İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan firma, İstanbul’da iseniz firmaya gelmeniz durumunda anahtarınızı 2 saat içinde yapıp teslim ediyor.

Sitede bulunan sıkça sorulan sorular kısmına göz atarsanız aklınıza takılmış sorulara cevap bulmanız mümkün. Mesela başkası adına anahtar yaptırabilir misiniz? Evet, gerekli belgeler tamamlandığında araç sahibinin imzası ile bu mümkün. Ya da yeni aldığınız aracın eski anahtarını hafızadan sildirebilir, kredi kartı ile tüm ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Kendilerine ait videolar ile oto anahtar nasıl yapılır, yedekleme ve silme işlemlerinde ne gibi ekipmanlar kullanılır izleyebilir, kafanızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Videolara sitenin ana sayfasında yer alan ‘videolar’ kısmından ulaşabilirsiniz. Bir tanesini de burada biz paylaşmış olalım. Sevgiyle kalın.

Yazar Hakkında | Sezer İltekin

1988 İstanbul doğumlu. At Antrenörlüğü (2008), Güvenlik Bilimleri (2010), İşletme (2011), Medya ve İletişim (2015) bölümlerinden mezun. Fotoğrafçılık ve Kameramanlık 2. sınıf öğrencisi. Evli ve 1,5 yaşında Emir adında bir oğlu var. 2008 yılından beri Kelimeler Benim'de yazıyor. Drone pilotu ve Çaylak PHP geliştirici. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.