İngilizce Nasıl Öğrenilir Sorununuzun Cevabı Burada

Ülkemizdeki pek çok kişi için İngilizce bilmek kaçınılmaz olmuştur. Bazen iş için bazen de okumak veya tamamen seyahat amaçlı çıkılan yurt dışı gezilerinde karşımıza büyük bir sorun olarak dikilen İngilizce konuşamamayı bizimle atlatmanızı öneriyoruz. Özellikle gençlerin buna gereken önemi vermesi ve kesinlikle İngilizceyi öğrenmesi gerekiyor. Parlak bir gelecek hayali kuran gençler İngilizcesiz hiçbir şeyi başaramayacaklarını bilmek zorundadırlar. Peki bu kadar önemli olan İngilizce nasıl öğrenilir? Onun kolayını da biz bulduk, online hizmet verdiğimiz sitenin eğitim programları tüm Avrupa ülkelerinde yaygın olarak halen kullanılmaktadır. Biz de oradan kaynak alarak kendimize göre değerlendirdik ve sizlerin karşısına çıktık.

Önce sitemize üye olmanız gerekiyor, ardından da seviyenizi belirlemek için soracağımız birkaç soruya cevap vermeniz. Ondan sonra her şey tereyağından kıl çeker gibi gelişecektir. Canlı bağlanacağınız eğitmenleriniz sizinle durmadan İngilizce konuşacaklar ve hem kulağınıza hem de dilinize hitap edeceklerdir, duyduklarınızı doğru telaffuz etmenin yolu da çok pratik yapmaktan geçiyor. Hangi yabancı dili öğrenmeye karar verirseniz verin bol, bol konuşmadan öğrenebilmeniz mümkün değil. Biz de bu doğrultudan yola çıktık ve konuşmaya dayanan bu sistemi sizlerin hizmetinize sunduk.

Adını da konusarakogren.com koyduk sitemizin, bizimle konuşma yapmadan İngilizce öğrenilmez. Amerikalı ve İngiliz eğitmenlerimizin de yardımı ile seçtiğiniz saatler çerçevesinde çok zevkli geçeceğine inandığımız derslerinize başlayacaksınız. Online yapılan her şey insanı yormuyor ve fazla zaman ve para harcamasına gerek kalmıyor. İngilizceyi online öğrenmek size artı değer olarak dönecektir. Derslerin tekrarlarını ise mp3 ses kaydı ile istediğiniz zaman tekrar dinleyecek ve kendinizin eksik yanlarını görerek gelişmelerinize hız vereceksiniz. Hafta sonu ise öğretmenlerinizin sizin hakkındaki görüşlerini dinleyeceğiniz değerlendirme günleri olacaktır.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:FacebookTwitterWhatsAppPinterestLinkedIn
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap