Kadınların Sanal Buluşma Noktası Altın Kızlar

Cevabını çok iyi bildiğim bir soru var: Kadınlar internette ne yapar? Bugüne kadar yaptığım gözlemler ve edindiğim tecrübeler sonucunda kadınların internette geçirdiği zamanın neredeyse tamamını alışveriş ve kadın sitelerinde geçirdiğini öğrendim. Biz erkeklerin genellikle oyun oynayıp geyik yapmaktan hoşlandığı bu sanal mecrada kadınlar, doğaları gereği kendilerini ilgilendiren konulara yöneliyorlar.

Altın Kızlar isimli kadın sitesi, kadınlar için tam da bahsettiğim şartları taşıyan, içeriği bol ve zengin bir portal. Sitenin ana menüsünde sıralanan kategorilerden ilk dikkat çekeni Moda ve Trendler oluyor. Hangi çizmeyle hangi kıyafet gider? Bu senenin moda ofis kıyafetleri neler? Yaz geliyor, hangi bikini modelini tercih etmeliyim gibi sorulara bu kategori altında yanıt bulmak mümkün.

Şık olmak ve güzellik denildiğinde günümüzde akla gelen ilk şey elbise ve kıyafetler de olsa, şüphesiz ikinci sırada makyaj ve kişisel bakım geliyor. Altın Kızlar’da bu konulara da oldukça detaylı bir şekilde değinilmiş. 2015 yılının gelin saçı modelleri, cilt maskeleri, porselen makyaj, kalın kaş modelleri gibi bir çok kadının hakkında bilgi edinmek istediği konular bu kategoride ilk dikkat çeken konulardan.

Geldik en çetrefilli konuya dostlar. Kadınlar bir araya gelir de, aşk ve ilişkiler konuşulmaz mı? Altın Kızlar‘da aşk ve ilişkiler hakkında bolca içerik mevcut. Eski sevgiliyi unutmanın 10 yolu’ndan tutun, Erkeklerin Sevdiğini Gösteren Hareketler’e ve Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu Noktalar’a kadar birçok yazı dikkatimi çekti.

Fakat aralarında bir kadın tarafından mutlaka ama mutlaka okunmasını tavsiye ettiğim bir yazı var: Evlenilmeyecek Erkek Tipleri. Kadınların en çok hata yaptığı konuların başında gelen eş seçimi konusunda küçük ipuçları ve tavsiyeler almak ve çok geç olmadan doğru kişiyi bulup bulamadığınızdan emin olmak için bu yazıya göz atmayı unutmayın. Ayrıca bu kısa yazıda bahsedemediğim çok çeşitli içerikler için www.altinkizlar.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:FacebookTwitterWhatsApp
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap