blank

Kampanyalarınla “Uçur Beni Pegasus”

PegasusBir zamanlar lüks bir hizmet olarak görülen uçak seyahati, Pegasus’un “low cost” modeli ve kampanyaları ile bir ihtiyaçtan da öteye geçerek yeni bir boyut kazandı. Sosyal medyadan ya da ucuz uçak biletinin adresi flypgs.com’dan Pegasus Hava Yolları’nın yurt içi ve yurt dışı uçak bileti kampanyalarını takip ederek, uygun bir tarihte uygun bir bilet bulan insanlar, hiç hesapta yokken hızlı bir seyahat planı yapıp, hafta sonunu yeni yerler görerek geçirmeyi alışkanlık haline getiriyorlar. Pegasus’un, seyahati gözünde büyütme bir sırt çantasıyla yeni yerler gör fikrinin uygulanabilirliğini gösteren bu kampanyalar, Uçur Beni Pegasus sloganının alt yapısını oluşturuyor.

Pegasus’un özellikle yurt içi kampanyalarını duyurmasıyla biletlerin tükenmesi bir oluyor. Gaziantep ya da Hatay’a uçak biletinin 29 TL olduğunu gören insanlar, hiç olmazsa bir günümü orada geçirir birbirinden lezzetli yöre yemeklerinin tadına bakar, şehir turu yapar ve aynı akşam geri dönerim diyor ve bunu flypgs.com sayesinde kolay bir şekilde uyguluyor. Samsun, Trabzon, Erzurum ya da Türkiye’nin diğer şehirlerine kampanyalı uçak biletini görenler, hafta sonunu aile ziyareti yaparak geçirmeyi tercih ediyor. Böylece Pegasus, yeni yerler görmeye teşvik ettiği gibi aradaki mesafeleri kaldırma görevi de üstleniyor. İnsanlar, hafta sonu memleketine gitmek için kampanyalı uçak biletini satın aldıktan sonra flypgs.com’dan aracını kiralayıp  çok kolay ve ekonomik seyahat planı gerçekleştiriyor. “Uçur Beni Pegasus” diyenlerin sayısı bu yüzden gün be gün artıyor.

Yurt dışı hiç bu kadar yakın olmadı!

Pegasus Hava Yolları, uçak bileti kampanyalarını yalnızca yurt içi destinasyonları için değil, yurt dışı destinasyonları için de düzenliyor. Paris, Roma, Berlin, Viyana, Londra, Madrid, Barselona, Kopenhag gibi Avrupa’nın popüler şehirleri de dahil olmak üzere yurt dışında onlarca farklı destinasyona kampanyalı biletlerle uçmak Pegasus ile mümkün. Kampanyalı uçak biletlerinin tarih aralığına bakın ve sizin için en uygun tarihi belirleyip biletinizi satın alın. Daha sonra otel rezervasyonu ve vize işlemleri için yeterince vaktiniz olacak. Böylece gözünüzde büyüttüğünüz, masraflı olacağını düşündüğünüz yurt dışı seyahatiniz için ilk adımı atmış ve “Uçur Beni Pegasus” demeye daha da yaklaşmış olacaksınız.
Pegasus’tan önce bir şehri görmek için uzun süre hayal kurulur ve uygun bir fırsat kollanırdı. Pegasus’un yarattığı devrim niteliğindeki etkiyle insanlar artık boş vakitlerini flypgs.com’da, kampanyalı destinasyonlar arasında geçiriyor ve acaba hangi şehri görsem diye plan yapıp bir anda uzak ya da yakın bir tarihe uçak bileti satın alabiliyor. Pegasus Hava Yolları’nın iş modelinin, Türk insanının seyahat etme oranlarında da olumlu bir etki yaptığı çok açık. “Uçur Beni Pegasus” felsefesi dalga dalga yayılan ve insanları seyahat etmenin güzellikleriyle buluşturan bir etkiye sahip. Pegasus’la ve flypgs.com’la uçmak da kolay, seyahat etmek de seyahati planlamak da!
Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?