Kelimeler Benim’e Kim Ne Dedi?

Eğer bir şansım daha olsaydı, Microsoft gibi dev bir şirket kurmak yerine Kelimeler Benim gibi küçük bir blog kurar, bu işten küçük de olsa ekmek yerdim. İsa aşkına, güzel blog.
microsoft.com – Bill GATES
Kendi deyimiyle “geçen yüzyılın 88. senesinde” dünyaya gelmiş olan Sezer İltekin, KelimelerBenim adlı blog’unda dünyayı kendi kelimeleriyle anlatıyor. Çok güzel bir tasarıma ve sıra dışı bir üsluba sahip olan bu blog’a mutlaka göz atın.
pcnet.com.tr – A. Kıvanç TANRIKULU

Her şeyden önce adı güzel bu sitenin. Kelimeler Benim. Bir insanın başka neye ihtiyacı olur ki. Güzel ad, güzel site. Yolun açık olsun Sezer!
(Uykusuz dergisi yazarı)  alpayerdem.com – Alpay ERDEM
Bloğunu masal kitabına benzetiyorum bitanem; senin yazdığın, her sayfasında başka güzel hikayeler olan… Hani önce resimlere bakarız ya masal kitaplarında, önce renkler dikkatimizi çeker sonra okuruz masalları, sonra ne yaparız biliyo musun; arkadaşımıza mutlaka okusun diye masal kitabının adını söyleriz. KELİMELER BENİM de onun gibi işte… Merak ediyorsun, baktıkça bakasın, sonra okudukça okuyasın geliyor. Öyle güzel bişey yaptın ki; ‘canı sıkılan buraya gelsin’ diyorum, benim de sloganım bu! Seni Seviyorum :)
Bircan (sevgilin)
İçtenlikle söylüyorum ki bu blogdaki ayrıntıları hissettikçe insan ister istemez “Evet, kelimeler onun!” diyor.
rsskitap.com – Rıza Selçuk SAYDAM

Bu blogda gezinmek seviştikten sonra yakılan sigara kadar keyifli.
alternatifbok.com – Saldıray DURGUN

Böylesine hoş içeriği, fevkalade tasarımı olan bir blog görmemiştim. Gördüm, tanıdım. Çok kral adamsın. Sevgilerle!
geekmilk.net – Şafak OTUR

Sezer abiyi iyiki tanımışım diyorum çünkü internet aleminde bu kadar yardımsever ve canayakın bir insan çok nadir bulunur. Bloglarımız için link değişimi teklif etmiştim o günden beri tanıyorum kendisini iyi ki de tanımışım. Son olarak hayatı boyunca başarılar ve iyi bloglamalar diyorum :)
webtanrisi.net – Batuhan BULAK

Böylesine güzel ve özgün bir içeriği, harikulade bir tasarımla birleştirirsen ne olur? Cevap: KelimelerBenim.com
ufukcanli.com – Ufuk CANLI

Kısıtlı zaman ve kısıtlı imkanlarla hazırlanmış çok güzel bir site. Profesyonel sitelerle yarışabilecek bir içerige sahip. Ve facebook’tan sonra en çok ziyaret ettiğim 2. site…
İnternet Kafe Eski Başmüdürü – Recep KÜÇÜK

Sezer abiyle tanişmamız link değişimiyle başladı. İyi ki onunla tanışmışım, cok iyi ve yardimsever birisi. KelimelerBenim blogu harika tasarımı ve zengin içerigiyle gerçekten çok şahane bir blog.
blogmes.com – Emin ŞAHİN

Öncelikle dilsel zekâna hayranım kardeşim. Böyle bir zekâya sahip olup kullanamayan veyahut farkında olamayan birçok insan var. Bu derece anlamlı, klişeleşmiş tasarımlardan çıkıp kendine özgü dil anlatımın ve bu kadar sade ve doğal bir tasarımın fevkalade bir yetenek kardeşim. Kurduğun atmosfer nizami edebiyatın dışında, bireysel olarak da böyle güzel bloglar yapılabiliyormuş. Bu kurduğun kendine has kelime dünyası bunun ispatıdır. Emeğine sağlık. Ve Konfüçyus der ki: “Kelimelerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.”
Mahmut KARABULUT

Geç kalmış bir tanışma ve sonrasında gelen sıkı bir dostluk. İşte bizi anlatan kelimeler bunlar. Böylesine kişilikli birisine daha önce cok az rastladım diyebilirim. İyi ki varsın canım kardeşim…
gencfotografcilar.com – Ahmet Dursun YARTAŞI

Gerçekten senden uzun yıllardır böyle bir site bekliyordum. Her siteni yarım bıraktın. Ama bu site diğerlerine göre muhteşem ve bu siteyi de yarım bırakacak kadar aptal olmadığını biliyorum. Başarılarının devam edeceğini bile bile sana başarılar diliyorum abi.
Çağrı İLTEKİN

Bu blogu gördüğümde ben de özendim ve benim blogum da böyle olmalı dedim. Gerek içeriği, gerek genel tasarımıyla çok beğendiğim bu blogu gördüğümden beri örnek alırım. Konuları hep takip ettim, bundan sonra da takipte kalacağım. Saygılarımla.
sadeinsan.com – Onurcan ELMA

Bir solukta okunan yazıların mekanı… Hani böyle küçükken romanların sonunu merak ettiğimizde son sayfayı okuruz ya, işte öyle bir tadı var buranın. Başarılar dostum.
hayalmeyal.org – Eser SEVİNÇ

Övgü, heyecanlandırır, cesaretlendirir insanı, yaptığın işe daha sıkı sarılmanı, daha fazla inanmanı; içinden gelen bir ses misali yaptığının daha iyisini, daha fazlasını yapman gerektiğini hissettirir. Gaza gelenler de oluyor tabii ama bundan ziyade, sanki dünyayı sen kurtarıyormuşsun gibi yüreklendirir de! Bununla kalmaz; övgü, seni başarıya iten görünmez bir eldir aslen. Emeğini takdir eden, Kelimeler Benim’in, övmek adına, ama içtenlikle söylenmiş tüm samimi ve güzel sözcükleri hakkını vere vere hakettiğini düşünenlerden biriyim ben de…
Nurcan KARAMUTLU

Çok güzel bir blog, birçok insana “keşke benim de böyle bir bloğum olsa” dedirten cinsten…
teknoali.wordpress.com – Tekno ALİ

Blog mantığını kavramış ve birçok blog yazarının -bence- hayranlıkla baktığı güzel tasarımı ve içeriği olan bir blog…
talhadereci.com – Talha Dereci

Kelimeler de onun, kodlar da onun. Özgün yazar bağımlılık yapar. İşte size gerçekten özgün bir yazar. Kelimeler Benim Blog: Yazın terlemek, kışın üşümek gibi istemsiz olayları burada da yaşamak mümkün!
mucozer.blogspot.com – Mücahit Özer

İnternette ekşisözlükten başka ne okunur diye düşünürken ….
ı ıhh , off yazamadım gördün mü? Neyse ben sadece okuyayım !
Geleceğin İstenmeyen Veterineri

Kelimeler Benim, içtenlik ve blog kavramlarının bir arada olduğu nadir platformlardan bir tanesi. Düşünceler de bir olunca “Kelimeler Bizim” oluyor. Başarılar …
arslania.com – Ali Arslan

Birçok blog yazarının esinlendiği bir kaynak diyebilirim. Tasarım & içerik, her özelliğin en güzelini yansıtıyorsun. Hayatında başarılarının devamını dilerim …
Can Akkuş

Gerçekten çok güzel bir blog. Yazarların tamamen içtenlikle samimi olarak sadece blog tutmak için yazdığı bloglar nadirdir. Sen o nadir kişilerden birisisin hocam. Başarılar diliyorum. Kelimeler Senin !
muratdemir.gen.tr – Murat Demir

Yaklaşık 10 yıldır professional olarak İnternet İşletmeciliği yapıyorum sayısız blog ve site gördüm ama KelimelerBenim çok başka Sezer kardeşimizi kutlarız ve bu yolda başarılarının devamını dileriz.
yuzdeyuzspor.com – Olcay Taşdemir

Yükselişini adım adım izlediğim, başarılı tasarımı ve mükemmel içeriğiyle imrendiğim tek blog diyebilirim. Başarılı.
ormantik.com – Ormantik Editörü

Onlar böyle dedi
Sizin bize neler hissediyorsunuz?
İçinizi dökün, rahatlayın!
Yazıya bir yorum yap

18 Yorum