blank

Kombi Servisinden Dev Kampanyalar

Kombitamircisi.com.tr sunduğu hizmetlerle birlikte düzenlediği kampanyalar ile de tüketicilerinin karşısındadır. Her zaman en iyi Kombi Servisi olmayı temel hedef olarak seçen ve çalışmalarını da bu aşamada yükselten firmamız tüketici güvenini kazanmış ve bunu daha kalıcı hale getirebilmek adına ne gerekirse yapmış, yapmaya da devam etmiştir. Bizler biliyoruz ki tüketicilerimizin her zaman uzman ve sorun çözümleme hedefinde olan bir servise ihtiyaç duymaktadır. Bizler de bunu tüketicilerimize her zaman sunmaktayız ve daha da ilerletebilmek adına gece gündüz çalışmaktayız. Teknik açıdan hem sorunları gidermede hem de uzmanlıkta kendimize güvenmekteyiz. Bu şekilde de karşınıza çıkarak sizlere kesin çözüm ve memnuniyet getirisi sunmaktayız.

Kombi Tamircisi

Hizmetlerimizden ve sizlere sunduğumuz kampanyalardan her zaman yararlanabilmeniz mümkündür. Bilmenizi isteriz ki her zaman tüketicilerimizin yani sizlerin memnuniyeti yaşaması adına çalışmaktayız. Bunun için de işimizi direk profesyonelliğini kanıtlamış olan teknisyenlerimize bırakıyor bu anlamda sizlerin yüzündeki gülümsemeye sebep oluyoruz. Demirdöküm Servisi, Buderus Kombi Servisi, Baymak Servis, Eca Kombi Servisi olarak kesintisiz olarak huzurlarınızda hizmet sunmaya hazır bulunuyoruz. Eğer teknik açıdan sorun yaşarsanız bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Bu durumda işte sizlere yardımcı olmaya hazır bulunmaktayız. Ayrıca sizler için sunduğumuz kampanyalarımız da sitemizde mevcuttur. Dilerseniz sitemizi inceleyebilir ya da direk bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. İsterseniz sizlere biraz olsun bu kampanyalardan bahsedelim.

Kampanyalarımız daha öncesinden aklınızda geçirdiğiniz ya da istediğiniz şekildedir. Mesela birden çok kombi bakımında uygun fiyat, hızlı servis yönlendirmesi, gaz kaçağı algılayıcı cihaza bakımın da dahil edilmesi, petek bakımı yapılırken kombi bakımının ücretsiz yapılması ya da servis ücreti ödenmemesi gibi… İşte bu kampanyaları sizleri düşünerek çalışan kombi servisi uzman ekibi ile başlatmış ve uygulamıştır. Kombitamircisi.com.tr Uzunoğlu grup hizmeti kapsamı altındadır. Yapmanız gereken hizmet almak adına ya da varsa eğer sorularınıza cevap bulmak adına bizlere ulaşmanızdır. Teknik anlamda sorularınızı her zaman yanıtlayacağız ve sorunlarınızı da mutlak koşul ile sonuçlandıracağız. Bizleri bu sebeple tercih eden tüketicilerimiz gibi sizler de memnuniyeti yaşamak isterseniz bizlere ulaşmanız kafidir. Günün bütün saatlerinde bizlere ulaşarak yardım almak istediğiniz problemi belirtebilirsiniz. Kısa sürede sizlere yardımcı olmaya hazır bulunan firmamız her daim hizmetinizdedir.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?

3 Yorum
  • Kombi altından su akıtıyordu. kombitamircisi.com.tr den online kayıt oluşturdum. Saat 14.00 sularıydı. Ben yarına gelirler diye düşünüyordum 10 dk sonra telefon açtılar teyit aldılar. Saat 16.00 gibi teknik servis kapıyı çaldı inanamadım. On dakika sürdü işlemleri hemde beklediğimden çok uygun bir rakama çalışanlarına sahiplerini tebrik ediyorum. Gerçekten iyi hizmet veriyorlar.

  • Eca kombimde sürekli basın yükselmesi yaşıyordum nedenlerini araştırdım bakımsızlıktan olabilir diyorlar. Bakım yaptırmadım kaç senedir. Kombi bakımı yapıldığında düzelmezse diye korkuyorum. Çok yüksek bir rakam çıkar mı ? Sitenizin destek kısmına da yazdım cevap bekliyorum.

  • öncelikle belirtmek isterim ki servis hizmetiniz çok iyi. ekipmanlarınız ve çağrı merkezi çalışanlarınız oldukça profesyoneller. dilediğim zaman çağrı merkezinden yardım alabiliyorum teşekkür ederim hepinize