Tanıtım

Show TV’yi Telefondan Canlı İzlemek


Televizyon karşısında zaman geçirmeyi sevmiyor, ama takip ettiğiniz dizi ve programları kaçırmadan yayınlandığı an izlemek istiyorsanız, artık bilgisayar, tablet ya da telefonlarınız aracılığıyla bunu yapabilirsiniz. Herhangi bir program ya da uygulama indirmeye gerek kalmadan, üye olmadan, ücret ödemeden cepten canlı yayın izlemek mümkün! Show tv hd canlı  özelliğinden yararlanarak internet bağlantınızın olduğu her yerde cepten ya da bilgisayardan canlı yayını izleme şansına sahip olabilirsiniz. İstediğiniz yerde, dilediğiniz konforda, hatta yolculun esnasında bile hiçbir yayını kaçırmadan izleyebilirsiniz. Üstelik İçerde gibi popüler dizilerin yayın günü söz konusu olduğunda, televizyon karşısında olmanıza gerek kalmadan takip etme fırsatı sizin de hoşunuza gidecektir.

İçerde Dizisi Hangi Gün Yayınlanıyor?

Show tv canlı yayın akışı takibi yaparak ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan İçerde’nin yayınlanma günü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Her hafta pazartesi akşamlarının iple çekilmesine neden olan bu dizi, güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Hem usta oyuncuları hem de genç, yetenekli ve yakışıklı oyuncuları kadrosunda bulundurması sebebiyle en çok izlenen dizilerden biri haline gelen İçerde, Show tv canlı izle seçeneği sayesinde yayınlanmaya başladığı an online olarak takip edilebilir. Üstelik hiçbir şekilde kesinti söz konusu olmadan. İster uzanın, ister hareket halinde olun, ister diğer işlerinizle uğraşın. İnternet bağlantısının olduğu her ortamda televizyona takılı kalmaya gerek kalmadan İçerde ve diğer yayınları izleme şansına sahipsiniz.

Televizyon başında zaman geçirmek her zaman hoşunuza gitmeyebilir. Üstelik bazen kumanda eşinizin eline geçtiğinde sizin istediğiniz kanal yerine başka bir kanalda farklı bir dizi izlemek zorunda kalabilirsiniz. Böyle anlarda sizin için harika bir kaçış fırsatı söz konusu. Özellikle İçerde’yi izlemek istediğiniz gün onunla alakasız bir programı izlemek zorunda kalmak istemiyorsanız, telefonunuzu ya da tabletinizi kullanabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ücret ödemeye gerek kalmadan dilediğiniz an Show tv canlı yayın izleme olanağına sahipsiniz.

Show TV’yi Kesintisiz İzleme Fırsatı!

İnternet bağlantınız söz konusu ise televizyona gerek kalmadan Show tv canlı yayınını izleyebilir, böylelikle takip ettiğiniz program ve dizileri yayınlandığı an kaçırmadan kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Mesaiye kaldığınız günlerde siz eve gelene kadar izlediğiniz dizinin sonuna yaklaşılmış olabilir. Herkes sosyal medyada o dizide olanları konuşurken, siz bihaber şekilde mi kalacaksınız? Yapmanız gereken tek şey http://www.canlitv.site/show-tv/ adresine giriş yapmak. Otobüste kendinize göre bir koltuk bulun, kulaklarınızı takın ve arkanıza yaslandıktan sonra telefonunuzun internete bağlı olduğundan emin olun. Sonrasında siteye giriş yaparak canlı yayını takip etmeye başlayın. İşte bu kadar basit! Artık dizinizi izlemek için eve yetişmeye çalışmak zorunda değilsiniz. Show TV yayın akışını öğrenmek ve canlı izlemek için siteye girmeniz yeterli!

Yazar Hakkında | Sezer İltekin

1988 İstanbul doğumlu. At Antrenörlüğü (2008), Güvenlik Bilimleri (2010), İşletme (2011), Medya ve İletişim (2015) bölümlerinden mezun. Fotoğrafçılık ve Kameramanlık 2. sınıf öğrencisi. Evli ve 1,5 yaşında Emir adında bir oğlu var. 2008 yılından beri Kelimeler Benim'de yazıyor. Drone pilotu ve Çaylak PHP geliştirici. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.