Blogging

Altın Örümcek: En İyi İkinci Blog


Kelimeler Benim, Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Örümcek’te ikincilik derecesine layık görüldü. 8. Altın Örümcek Web Ödülleri Blog Kategorisi’nde 2. olan Blogger tabanlı blogumla Fizy, Bilyoner, Garanti, Hepsiburada, Ruffles, Superonline, THY gibi internet devlerinin arasında bulunmak gerçekten gurur verici. Blog Ödülleri 3.lüğü, ve Altın Klavye 3.lüğünden sonra bu başarıya ulaşmamızı sağlayan okurlarıma teşekkür ediyor, birinci olan tarihvemedeniyet.org ekibine de tebriklerimi sunuyorum. Dereceye giren sitelerin tam listesini görmek için buraya tıklayın.

Yazar Hakkında | Sezer İltekin

1988 İstanbul doğumlu. At Antrenörlüğü (2008), Güvenlik Bilimleri (2010), İşletme (2011), Medya ve İletişim (2015) bölümlerinden mezun. Fotoğrafçılık ve Kameramanlık 2. sınıf öğrencisi. Evli ve 1,5 yaşında Emir adında bir oğlu var. 2008 yılından beri Kelimeler Benim'de yazıyor. Drone pilotu ve Çaylak PHP geliştirici. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

11 Yorum

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.