Blogging

Altın Örümcek: En İyi İkinci Blog


Kelimeler Benim, Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Örümcek’te ikincilik derecesine layık görüldü. 8. Altın Örümcek Web Ödülleri Blog Kategorisi’nde 2. olan Blogger tabanlı blogumla Fizy, Bilyoner, Garanti, Hepsiburada, Ruffles, Superonline, THY gibi internet devlerinin arasında bulunmak gerçekten gurur verici. Blog Ödülleri 3.lüğü, ve Altın Klavye 3.lüğünden sonra bu başarıya ulaşmamızı sağlayan okurlarıma teşekkür ediyor, birinci olan tarihvemedeniyet.org ekibine de tebriklerimi sunuyorum. Dereceye giren sitelerin tam listesini görmek için buraya tıklayın.

Yazar Hakkında | Sezer İltekin

2008 yılından bugüne tam 10 yıldır blog yazıyorum. Bilgisayar, hayatımın vazgeçilmez bir parçası. İmkanı olsa kod yazarak hayatını idame ettirmek isteyen, kamuda bilgi işlem sorumlusu olarak çalışan 30 yaşında bir adamım. Evliyim ve 3 yaşında Emir adında bir oğlum var. Bir tanesi lisans, dört tanesi önlisans olmak üzere birbiriyle ilgisiz 5 üniversite bölümünden mezun oldum. Şu anda Açıköğretim Web Tasarımı ve Kodlama bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. Diploma biriktirmek için değil, ölmeden önce olabildiğince çok şey hakkında bilgi sahibi olabilmek için okuyorum. PHP, dronlar, fotoğrafçılık, karıncalar ilgi alanlarımdan bazıları. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

11 Yorum

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.