Reklam ve SEO Desteği

2008 yılında Sezer İltekin tarafından kurulan ve 13 yıldır Türkiye’nin en iyi bloglarından biri olma iddiasını sürdüren, Altın Örümcek, Turkcell Blog Ödülleri, Hürriyet Bumerang Ödülleri gibi büyük çaplı organizasyonlarda dereceler elde etmiş bir kişisel blog olan KelimelerBenim.com, özgün içeriği, blog ekosisteminden edindiği doğal referansları ve kullanıcı deneyimini ön planda tutan tasarım anlayışıyla arama motorlarının güvenini kazanmış organik bir içerik deposudur.

KelimelerBenim.com’da yalnızca seçilmiş özel içeriklere yer verildiğinden, yapılan çalışmalar geleneksel hit yönlendirme uygulamalarından çok link inşası ve arama motoru optimizasyonu (SEO) üzerinedir. Türkiye’nin en büyük SEO Ajanslarının tercih ettiği KelimelerBenim.com’da tanıtım yazısı, sidebar link ve text link gibi çalışmaların yanısıra markanıza özel yaratıcı tanıtım çalışmaları da yapıyoruz.

Tanıtım çalışmalarımızla ilgili tüm detayları ve fiyatlandırma tablosunu içeren bir teklif almak için bize [email protected] adresinden yazabilir veya sidebar kısmında bulunan Hızlı Bilgi Talebi adlı form üzerinden e-posta adresinizi iletebilirsiniz.

KelimelerBenim.com’u tercih eden markalardan bazıları*
*Logoların üzerine tıklayarak ilgili tanıtım çalışmasını inceleyebilirsiniz

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

blank

Kelimeler Benim
2008 – 2020