Altın Örümcek’te Finâldeyiz

Altın Örümcek’te Finâldeyiz

Merhaba. Şubat ayında başvuru yaptığım 8.Altın Örümcek organizasyonundan gelen habere göre, Blog kategorisinde ön eleme ve ikinci aşamayı geçerek jüriden en yüksek puan alan ilk 10 site arasına girmiş bulunuyoruz. 2010 yılında Blog Ödülleri ve Altın Klavye yarışmalarında kategori üçüncülüğü almış olan Kelimeler Benim Blog ile Altın Örümcek’te finâlistler arasında yer almak bile benim için gerçekten heyecan verici. Türkiye’nin en prestijli web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek’te finâl oylaması 48 kişilik seçkin bir ekip tarafından yapılmakla beraber aynı zamanda Halk Oylaması ile de halkın birincisi seçilmektedir. Ne yazık ki Blog kategorisinde final değerlendirmeleri yalnızca Halk Oylaması ile yapılıyor. Diğer kategorilerde olduğu gibi Blog kategorisinde de rakipler göz korkutucu. Zira dokuz rakibimden yedisi profesyonel ajanslar tarafından tasarlanmış çok güçlü sitelerden oluşuyor. KelimelerBenim.com Blog kategorisi içinde Kişisel olan ve Blogger altyapısını kullanan tek blog. Bu sebeple, dereceye girme konusunda şansımızın çok az olduğunu söylemek doğru olur. Umutsuz da değiliz. Sıralamayı sizin oylarınız belirleyecek. Velhasıl, bu defa da oylarınıza talibiz efendim.

8.Altın Örümcek Blog kategorisi Finâlistleri

REF ID
550
33
509
741
610
577
366
70
626
659
AJANS
Wanda Digital
URBSZ | Urban Interactive
Wanda Digital
– –
FGE Danışmanlık
– –
Biber Bilişim Teknolojileri
Sinetif Medya
– –
LOWE Tanıtım
Nasıl oy verebilirim?
Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girip ALTIN yazıp bir boşluk bırakarak oy vermek istediğiniz sitenin referans numarasını (REF ID) yazın 3969‘a gönderin.
KelimelerBenim.com‘a oy vermek için örnek kısa mesaj: ALTIN 577
UYARI: Bu servis ücretlidir. Servis bedeli Turcell için 90 Kuruş, Avea ve Vodafone için 80 Kuruştur. 


Altın Örümcek ve Ayrıntılar
♠ Oylama 30 Haziran 2010’a kadar sürecek.
♠ Altın Örümcek ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz buraya tıklayarak Wikipedia kaynaklı yazıyı okuyabilirsiniz.
♠ Bu yazıyı yazmadan 3 gün önce Altın Örümcek ekibine e-posta atıp, yarışmaya toplamda kaç sitenin başvurduğunu, kaçının ön elemeden geçtiğini, blog kategorisinde başvuran site sayısını ve kaçının ön elemeden geçebildiğini içeren kısa bir bilgilendirme talebinde bulunduysam da olumlu ya da olumsuz bir cevap alamadım. O yüzden yazımız biraz sade oldu.
♠ SMS ile oylamaya katılanlar aynı zamanda hediye kazanma şansı da yakalayacak. Hediyelerle ilgili bilgi almak için buraya tıklayın.
♠ Tüm kategorilerde finale kalan siteleri görmek için buraya tıklayın.
♠ Altın Örümcek jürisinin kimlerden oluştuğunu görmek için buraya tıklayın.
♠ Jürisinin 10 kritere göre değerlendirme yaptığı Altın Örümcek Web Ödülleri’nin ödül töreni Eylül 2010’da yapılacak.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap

10 Yorum