Blogging

Nokia’dan davet var


Birkaç gün önce Marjinal Porter Novelli aracılığıyla Nokia’dan tatlı bir davetiye aldım. Bu çikolatayı yediğin beş dakikada blogunu bir uygulamaya çevirip Ovi Mağaza’da yüzbinlerle paylaşmaya hazır mısın? mesajıyla beraber 16 Aralık’ta İstinye Park’taki Nokia Shop’a davet edildim.
Gidebilmeyi çok isterdim fakat tam zamanlı çalıştığım için Perşembe gününe gelen o günde çalışıyor olacağım. Marjinal’den Başar Bey aradı daha sonra, bir haftasonu olursa gelirim dedim. O zaman birdahaki sefer bekliyoruz dedi. Ovi Nokia’nın kendi markasına ait cep telefonu kullanıcılarına ücretsiz olarak kullanım hakkı verdiği sosyal bir servis. Oyunlardan uygulamalara, mail servisinden harita servisine birçok alanda hizmet veriyor ve her gün gelişiyor. Blogları da içine almak istemesi bana göre sosyal medyaya verdiği önemi gösteriyor.

Yazar Hakkında | Sezer İltekin

2008 yılından bugüne tam 10 yıldır blog yazıyorum. Bilgisayar, hayatımın vazgeçilmez bir parçası. İmkanı olsa kod yazarak hayatını idame ettirmek isteyen, kamuda bilgi işlem sorumlusu olarak çalışan 30 yaşında bir adamım. Evliyim ve 3 yaşında Emir adında bir oğlum var. Bir tanesi lisans, dört tanesi önlisans olmak üzere birbiriyle ilgisiz 5 üniversite bölümünden mezun oldum. Şu anda Açıköğretim Web Tasarımı ve Kodlama bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. Diploma biriktirmek için değil, ölmeden önce olabildiğince çok şey hakkında bilgi sahibi olabilmek için okuyorum. PHP, dronlar, fotoğrafçılık, karıncalar ilgi alanlarımdan bazıları. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

2 Yorum

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.