Velev ki pagerank 4 olduk!

Velev ki pagerank 4 olduk!

Neden böyle oluyor bilmiyorum ama, pagerank güncellemesini kontrol etmek yerine, kendi blogumun PR değişim sonucunu hep başkalarından duyuyorum. Az önce Açıköğretim sınavından geldim, friendfeed‘de takılırken MSN ortamında bizim Doğuhan verdi bu güzel haberi. Tuttuğum bu kişisel blog, türünün diğer örnekleri kadar çok güncellenemese de, özgünlüğü ve belki de kod – sayfa düzeni sayesinde, beklediğimden daha da iyi bir yere geldi. PR1 ile başladığım yükselme bana PR3‘ü, ardından PCnet dergisi tanıtımını, DMOZ kaydı ve nihayetinde Pagerank 4‘ü getirdi. Allah’a şükürler olsun ki, emek verdiğim o küçük çocuk yavaş yavaş ama sağlam adımlarla büyüyor. Katıldığım yarışmalarda da ( Blog Ödülleri, Altın Örümcek, Altın Klavye ) dereceye girmek istiyorum. Desteğinizi bekliyorum. Açıköğretim sınavları da bitti, yepyeni yazılarla geliyorum. Sizi seviyorum. ( Pagerank nedir? )

Pagerank Maceraları Serisi:
Pagerank 1: Pagerank bizi teğet geçti! 01 Kasım 2009
Pagerank 3: En az 3 pagerank istiyorum! 01 Ocak 2010
Pagerank 4: Velev ki pagerank 4 olduk! 03 Nisan 2010
Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap

13 Yorum
 • Senin blogun gerçekten her şeyi hak ediyor, blogger’i müthiş kullanıyorsun bence özellikle teman da bir harika! Bunlar iltifat değil gerçekler özellikle belirteyim :) Ben güncellemeyi senden duydum baktım ama hala 2 ya beni vurmadı daha ya da aynen yola devam :)

 • @BilgiBankan;
  Çok teşekkür ederim sana. Blogum ve temam için söylediklerin çok güzel. Pagerank güncellemelerinden şu ana kadar hiç boş çıkmadım. Bir sonrakinde yerimde kalsam artık bana yeter. Yoksa 5 olur muyum ne dersin? :)

  @Denemelikblog;
  Teşekkürler dostum, darısı başına ;)

  @Batuhan;
  Sağol Batuhan, sana da başarılar kardeşim.

 • Öncelikle tebrik ederim başarılarını. Gerçekten önemli şeyler bunlar. İleride hayatımızda “Bakın ben bunu kazandım” diyebileceğimiz hediyeler bizler için. Yazında benden de bahsettiğin için sana teşekkür ederim, benim için bu bir süpriz oldu. Benim de yeni açtığım bir blog olan SirMonk3y.Com PageRank 2 olmuş ki bu benim için bir başarı. Alexa’m ve ziyaretçilerim de o kadar fazla değildi aslında. Ama beni üzen birşey var, o da eski blogum’u sırf pagerank 3’dü ve alexa’sı çok iyiydi diye ekleyen bazı arkadaşların benim blogum’u kapatmamdan sonra yeni açtığım blogum’u eklememeleriydi. Bu kişilere sen de dahilsin abi ama bu konuda tek sesimi çıkarmadığım, çıkaramadığım kişi sensin şuana kadar. Nice iyi pageranklar’a ve derecelere diyelim :).

  Hayırlı olsun.

 • Pagerank 4 olan sitelerin içinde gerek görüntü gerekse içerik bakımından en iyilerindensin.Bu hızla daha güzel başarılar yakalamanı dilerim.İyi bloglamalar..