blank

25 Yıldır Kids Marketing’in Tek İsmi Ali Gürak

Pazarlama alanı şirketlerin büyüme stratejileri içinde büyük bir yer tutuyor. Bu alanın içerisine dâhil olan etkinlik düzenleme ve iletişim planı oluşturma işleri markaların alanında uzman kişilerden destek almasını gerekli kılıyor. Kids Marketing pazarlama alanındaki en önemli sektörlerden biri olarak öne çıkıyor. Dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmelerin olumsuz bir atmosfer oluşturması nedeniyle özellikle çocuğa yönelik markalar pazarlama planlarını ne şekilde oluşturmaları gerektiği konusunda kararsız kalıyor. Ali Gürak ve kurucusu olduğu AG Event bu noktada markaların yardımına koşuyor.

Marketing Türkiye’de yazan ve Kids Marketing alanındaki 25 yıllık tecrübesi ile sektörün gurusu olarak bilinen Ali Gürak Kids Marketing konusunda hiç uygulanmamış fikirler ve çocuk gelişimine katkıda bulunan etkinliklerle markaların deneyimsel pazarlama konusunda başarı sonuçlar almalarını sağlıyor. AG Event bünyesinde çalışmakta olan kişilerin de pedagojik eğitim almalarını isteyen Ali Gürak, zihinlerde ve kalplerde iz bırakacak önemli çalışmalara imza atarak markalara danışmanlık hizmeti veriyor. Bu esnada teknolojinin gücünden maksimum derecede yararlanma gerekliliğinin de altını çizen Gürak, dijital dünyanın tüm kollarından faydalanarak markaların maksimum derecede insana ulaşmasına yardımcı oluyor.

Ali Gürak Kids Marketing konusunda hayal gücünün büyük önem taşıdığının özellikle altınızı çiziyor. Kendisi de bir çocuk babası olan Gürak, baba olmanın da verdiği tecrübe ile çocuk gelişiminde hikâyenin önemini biliyor ve planladığı etkinlikleri bir hikâye kurgusu içinde düzenlemeye dikkat ediyor. Çocukların dikkatinin dağılmaya ne kadar müsait olduğunu da bilen Ali Gürak yaratıcılığı ön plana çıkarıyor, hayal gücü ile muhteşem atmosferler yaratıyor, çocukların beş duyusuna birden hitap ediyor ve fiziksel aktivite içeren oyunları da devreye sokarak marka ile insanların arasında gerçek bir bağ kurulmasına yardımcı oluyor.

Ali Gürak çocuklar için düzenlenen bir etkinlikte ailelerin güveninin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak güvenliği maksimum düzeyde tutmaya önem gösteriyor. Etkinliklerinde alanında uzman kişileri bulunduran Gürak çocukların eğlenceli, güvenli ve öğretici bir atmosfer içinde olmalarına özellikle dikkat çeliyor. Bu noktada etkinlikte bulunan kişilerin de mutlaka pedagoji eğitimi almış olmalarına büyük önem veriliyor.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?