blank

Adore Mobilya Kedi Evi Toplu Konut Dağıtımı Başlıyor

Geçen yıl sosyal medyada Adore’nin bir kampanyasını görmüş ve çok beğenmiştim. Bu kampanyada çok cüzi bir miktar karşılığında sokak kedileri için demonte bir kedi evi satın alabilmemiz için düzenlenmişti. O zaman bir adet sipariş verdim sokakta bir kedi görürsem onun için kullanırım diye fakat yaşadığım yerde çok az kedi olduğundan hala açılmamış şekilde bekliyor. Adore bu sene de aynı kampnayayı düzenlemiş. Kendileriyle iletişime geçtim ve kampanya hakkında bilgi aldım. Şu şekilde anlattılar aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olan kedi evi kampanyasını:

Geçen yıl 3 etapta toplam 10.000 adetten fazla kedi evini sizlerle birlikte sahiplerine ulaştırdık. Bu yıl daha fazla sokak kedisini ev sahibi yapmaya ne dersiniz?

Önce kısa bir geri dönüş yapalım, kedi evleri neden ve nasıl üretildi hatırlayalım:

Biz her zaman “ Daima En Kalitelisi, En Hesaplısı” felsefesi ile ürünlerimizi tasarlıyor ve üretiyoruz. “En Kaliteli” olmak için yonga levhadan, bağlantı parçalarımıza kadar bütün malzemelerimizi en ince ayrıntısına kadar özenle seçiyor, en son teknoloji sistemler kullanıyoruz. “En Hesaplı” olmak için de ergonomiden ve şıklıktan ödün vermeyecek şekilde, olması gerekenden fazla malzeme ve iş gücü kullanmamaya dikkat ediyoruz. İleri teknolojiyle ulaştığımız üretim kabiliyetimiz ve hesaplanarak yapılan tasarımlarımız sayesinde neredeyse hiçbir malzememizi israf etmiyoruz. Fakat hammaddelerimiz taşınırken en alt ve üste konan ham yonga levhalar hasar görmekte ve ürünlerimizde kesinlikle kullanılmamaktadır. Normalde hasar gören bu malzemeler hurdaya çıkarılıp satılmaktadır. Bu malzemeleri kullanarak  “ne yapabiliriz? ” diye düşünürken sokaktaki kedi dostlarımız için ev yapmanın güzel bir fikir olduğuna karar verdik. İyi ki de vermişiz, siz sevgili hayvan severlerle beraber güzel bir iş çıkardık ve soğuk kış günlerinde sokaktaki kedi dostlarımıza barınabilecekleri bir sürü ev gönderdik.

Tabii ki 10.000 adet bütün kedicikleri ev sahibi yapmaya yetecek bir sayı değildi ama bize vermiş olduğunuz büyük destekle birlikten kuvvet doğacağını hep birlikte görmüş olduk.  Bu kış içinde kollarımızı sıvadık, uzun bir süre hasarlı ve fire malzemelerimizi biriktirdik ki daha çok kedi evi üretebilelim. Sonra üretim planımıza göre üretim sürecimizi başlattık.

Bu yıl da geçen yıl olduğu gibi kedi evleri için biz hiçbir ücret talep etmiyoruz. Kedi evleri, Adore Mobilya ve sizlerden sokak kedilerine hediye. Fakat bu durumla ilgili suiistimal olmasın, isteyen her hayvan sever alabilsin ve evlerimiz daha çok kediye hizmet edebilsin diye sadece 10 TL kargo ücreti ödemeniz gerekiyor. Yine aynı nedenlerle herkes bir adet kedi evi alabilir.

Adore Mobilya’nın tüm ürünlerinde olduğu gibi Kedi evlerini ek bir malzemeye gerek olmadan, sadece tornavida yardımıyla kurabileceksiniz çünkü vidalar paketlerin içinde.  Fakat biz, kedi evini naylon veya benzeri su geçirmez bir malzeme ile kaplamanızı öneririz ki kış şartlarına daha uzun dayanabilsin. Dilerseniz kedi evlerini boyayabilirsiniz ama kedilerin boya kokusundan hoşlanmadığını da hatırlatmak isteriz eğer boyarsanız iyice havalandırdıktan sonra kedi dostlarımızın hizmetine sunabilirsiniz.

Geçen yıl bizimle pek çok güzel fotoğraf paylaştınız, yine fotoğraflarınızı bekliyoruz.

Peki, bu yıl kaç kedi evi dağıtılacak? Bu da sürpriz olsun, evlerin tamamı sahiplerine ulaştığında açıklayacağız.

Haydi hayvan severler, kedi dostlarımız için hep birlikte #kedievimadoreden #bukışgeçerüşümeden diyelim.

Kedi evi projesine destek olmak için: https://www.adoremobilya.com/kedi-evi

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?