blank

Altın Bileklikler Artık Daha Çok İşlemeli

Özellikle yaz dönemlerinde daha fazla gündeme gelen altın bileklikler her yıl  daha farklı modeller şeklinde karşımıza çıkıyor. Altın bilekliklerde moda ve trendleri sizler için mercek altına aldık. En yeni kreasyonları incelediğimizde gözümüze çarpan ilk detay altın bilekliklerin artık daha fazla işlemeli olarak hazırlandığıydı.  İşlemeler zaten aklınıza gelebilecek tüm takı tasarımlarında kullanılıyor. Bu sayede tasarımların daha güzel ve daha şık bir görünüm kazanması sağlanıyor.

Altın bileklikler de işlemeler ise tasarımların daha parlak ve estetik açıdan daha etkileyici bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Bu nedenle çok sayıda kadın altın bileklik tercihini genellikle işlemeli modellerden yana yapıyor. Takı tasarımlarında bu detaylardan hoşlananlar da bulunduğumuz dönemde oldukça şanslı!  Çünkü yeni sezon tasarımlar arasında işleme detayları sıklıkla karşınıza çıkacak gibi görünüyor.

Parlak Taşlarla Süslenen Bileklikler

Parlak taşlarla süslenen bileklik modelleri de yeni sezonda trendler arasında yer alıyor. 22 ayar altın bilekliklerin daha ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlayan swarovski taşlar aynı zamanda tasarımların  daha fazla dikkat çekmesini de beraberinde getiriyor. Çok sayıda kişi parlak taşlarla süslenmiş olan altın bileklikleri hediyelik olarak ya da şık davetlerde kullanmak için tercih ediyor.  Ancak bu yeni tasarımları incelediğinizde ışıltılı altın bileklikleri gündelik hayatınızda da kullanmak isteyebilirsiniz. Tasarımlar oldukça etkileyici!

Peki, ya Fiyatlar?

Elbette merak edilen sadece hangi tasarımların trend olduğu değil. Aynı zamanda altın bileklik fiyatları da merak ediliyor ve bu konuya da şöyle bir açıklık kazandıralım: fiyatlar hangi adresten alışveriş yaptığınıza bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Fiyatla birlikte bilekliklerin kaç ayar olduğu ve aynı zamanda kaç gram ağırlığa sahip olduğu da  fiyatta belirleyici unsurlar arasında yer alıyor. Bu nedenle sizlere 2019 altın bileklik fiyatları konusunda net bir rakamdan söz etmemiz yanıltıcı olabilir. Ancak bunun yerine hangi adreslerde bu tasarımları daha uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz bilgisini aktarabiliriz. Bu noktada önerimiz Altınbaş internet sitesine tıklamanız olacak. Sitede altın bileklik modellerine keyifle göz atabilirsiniz. Bu kategoride oldukça geniş bir model seçeneği yelpazesi beğeniye sunuluyor. Tasarımların tamamı yeni sezon olduğu için rahatlıkla alışveriş yapabilir ve aynı zamanda indirimli fiyatlardan da faydalanabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?