blank

Ankastre’nin Yeni Adı Silverline

Türkiye’de ve dünya üzerinde 100 ülkede yeni nesil mutfaklar için teknolojik ve hesaplı ürünler satışa sunan Silverline ankastre mutfak ürünleriyle tanınmış bir marka olmakla birlikte, greentech collection teknolojisi ile %70 daha az enerji tüketimi, %18 daha sessiz ürünleri sizlere sunuyor.

Mutfak ürünlerine yeni bir bakış açısı kazandıran Silverline, birbirinden şık ürünlerle mutfağınıza şıklık, size kolaylık, faturalarınıza tasarruf getirecek. Soğutma, pişirme, havalandırma gibi alanlarda ürünler ortaya kolay Silverline’ın birkaç ürününe gelin bir göz atalım.

1

Davlumbaz ve aspiratörler, mutfakta oluşabilecek kızartma veya yemek kokularına çözüm sunuyor. Silverline davlumbazlarda her mutfak tipine uygun modeller geliştirmiş durumda. Dekoratif davlumbazlar, tavan tipi davlumbazlar, ada davlumbazlar ya da standart davlumbazlardan mutfağınıza uygun olanı seçmek size kalmış. Bazı davlumbazlardaki dokunmatik kontrol paneli özelliği ise zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak.

Bir davlumbaz inceleyecek olursak; Enerji sınıfını, ses seviyesini, emiş gücü seviyesini, hava çıkış bağlantısını ve diğer özelliklerini öğrenebiliriz. Silverline.com’un en güzel özelliklerinden biri ise incelenen ürünün sağ tarafında yer alan dökümanlar bölümünden, ürünün çizimine, enerji etiketine ve ürün fişine ulaşabiliyor olmamız. Bu sayede satın alacağımız ürünün, boyutlarını önceden görerek, mutfağımıza uygun olup olmadığını kolaylıkla öğrenebiliriz.

Pişirme alanında da çok şık ürünler ortaya koyan Silverline bayanların yeni gözdesi olmaya aday! Elektrikli fırınlar ile yemeklerinize lezzet katarken, teknolojiyi hayatınızın her anında hissedeceksiniz. Özellikle ankastre fırınların ışıltısı gözlerinizi kamaştıracak. Mikrodalga fırınlardaki 8 farklı pişirme fonksiyonu ve ızgara kullanımı Silverline’ı seçmeniz için bir sebep daha sunuyor. Son olarak fırın altı ısıtma çekmeceleri ile, yemekleriniz birkaç dakika içerisinde sunuma hazır hale geliyor.

Silverline’ın ankastre bulaşık makinaları sayesinde yerden tasarruf ederken yine şıklığı mutfağınıza taşıyabilirsiniz. Dokunmatik kontrol paneli ve çocuk kilidi gibi özellikleri incelemek isterseniz buraya bir göz atın.

Silverline’ın yeni projesi “Online Satış” ile bu gibi ürünlere ulaşmak artık bir tık ötenizde. Silverline müşterilerine özel BKM ekspres kullanıcılarına ilk 30 TL’lik alışverişin 20 TL’si iade! Bunun gibi birçok kampanyadan haberdar olmak istiyorsanız siz de Silverline.com’a üye olabilirsiniz. Tasarruflu ve teknolojik ürünler tasarlamanın yanında Silverline müşteri görüşlerine çok önem veren bir marka. Site içerisinde bulunan “Şikayetim var” bölümünden şikayetlerinizi dile getirebilir, “Servis çağır” bölümünden form doldurarak randevu sistemi üzerinden size uygun olan bir zamana servis çağırabilirsiniz. Bunların yanında “Yetkili servis olmak istiyorum” bölümü ile Silverline ailesine katılabilirsiniz.

Silverline ile daha sessiz ve daha estetik mutfaklar artık sizlerle.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?