Arnica Elektrikli Süpürge ile Hijyen Evinize Geliyor

Yaşam alanlarınızı pratik temizlikle buluşturan elektrikli süpürge ürünleri onlarca farklı alternatif ile Arnica’da yer alıyor. Farklı ihtiyaçlara ve performans değerlerine sahip olan modellerin buluştuğu ortak nokta ise hijyen oluyor. Hijyenik temizliği garantileyen süpürgeler, özel başlıkları ile en dar alanlara bile ulaşılmasına yardımcı oluyor. Farklı zeminlerde kullanılabilen, döşeme aralarını, mobilya kenarlarını rahatlıkla temizleyen tasarımlar, son teknolojinin avantajlarından yararlanıyor. Kuru ve ıslak temizlik özellikli makinelerle, farklı ihtiyaçlara cevap veriliyor. Halı yıkama ve süpürme işlemi yapabilen çift fonksiyonlu makineler ile profesyonel temizlik için uzman bir asistan a sahip olabilirsiniz.

Toz Torbalı Süpürgeleri Unutun, Yeni Moda Su Filtreli Süpürge

Eski tip toz torbalı süpürgelerin yerini alan su filtreli elektrik süpürgesi modelleri, tozun suya hapsedilmesine yardımcı olurken, hazneyi boşaltma esnasında tozun etrafa saçılmasını engelleyerek temizlik etkisinin daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyor. Toz torbalı modellerde yaşanan torba yırtılması, küçük hacimli toz torbalarının kısa sürede dolarak sürekli değiştirilme ihtiyacı sorunlarının önüne yeni model makinelerle geçebilirsiniz. Su hazneli modeller, suyun boşaltılması ile rahatlıkla temizleniyor. Defalarca kullanılabilen, toz torbası gibi sürekli ekstra masraf çıkarmayan tasarımların belli aralıklarla filtre temizliğinin gerçekleştirilmesi yüksek performansın kalıcı olması için yeterli görülüyor. 3 litrelik toz toplama haznesi ile geniş alanda tozu hapseden tasarım, kaymayan tutamaç kısmı ile rahat temizlik vadediyor. Bakteri, mikrop ve akarların %99.9’unu hapseden özel Hepa 13 filtre sayesinde temizlik etkisini daha uzun süre hissedebilirsiniz. Yalnız tozları içine çekmeyen aynı zamanda akarların yok olmasını da sağlayan özel filtreli makineler, alerji rahatsızlığı olan kullanıcılar için özellikle tavsiye ediliyor. Antialerjik özelliği ile bebekli evler için de ideal olan Arnica elektrik süpürgesi modelleri ile evcil hayvanların tüy derdine çözüm bulabilirsiniz. Hayvan tüylerini kolaylıkla hapseden tasarımlar sayesinde tüy dökme mevsimi bile sorunsuz geçiyor.

Sessiz Temizlik Şimdi Mümkün

Ses çıkaran, temizlik esnasında gürültü yaratan süpürge ürünleri, Arnica ile tarih oluyor. A enerji sınıfı kategorisinde yer alan, enerji tasarrufu yaparken mükemmel temizlik gerçekleştiren ve çıt çıkarmayan Tesla makineler, Arnica markasıyla evlerinize geliyor. Yalnızca 70 dBA ses ile çalışan ürünler sayesinde günün her saatinde temizlik yapabilirsiniz. Komşular rahatsız olmasın diye ertelenen temizliği şimdi istediğiniz her an gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle çalışan kullanıcılar için ideal olan elektrik süpürgesi, uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor. ,Uzayabilen kablolarla geniş alanda tek seferde temizlik yapılabiliyor. Sessiz temizlik, yüksek performans ve hijyen Tesla’da kullanıcılara sunuluyor. Tekerlekli özelliği ve sağlam tutacak alanı sayesinde kolaylıkla yeri değiştirilebilen süpürgeler, otomatik kablo sarma işlemi ile kolaylıkla toparlanıyor. Makineler, kompakt özelliği ile az yer kaplayarak saklanabiliyor.

Arnica Süpürgeler ile Temizlik Çok Daha Rahat

Küçük ev aletlerinde ve elektrikli süpürgelerde öncü olan Arnica’nın son teknoloji ürünü süpürge modelleri, ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcıların tercihi oluyor. Islak veya kuru temizlik için farklı modeller sunan, toz torbasız özelliği ile toza adeta savaş açan ürünler ile kırıntılar, tüyler, tozlar ve akarlar dert olmaktan çıkıyor. Arnica ile temizlenen evler hijyenle buluşuyor, bebekli kullanıcılar rahat ediyor, evcil hayvanlarla yaşamak zahmet oluşturmuyor. Son teknolojinin ayrıcalıklarını yaşatan, yaşam alanlarını rahatlıkla buluşturan modeller ve ses çıkarmama özelliği ile siz de temizlik alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz. Temizlikte zaman kazandıran, dip köşe temizliği zahmet olmaktan çıkaran, daha uzun süre temiz kalan zeminlerle yaşam alanlarına konfor sunan Arnica’ları hemen keşfedin. Siz de dilediğiniz Arnica’yı seçin, yaşam alanlarınızda hızlı, daha uzun süre kalıcı, steril ve kolay temizliğin keyfini çıkarın.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?