Aşk Çikolatadır Çikolata ise Melodi

Öyle bir duygudur ki aşk; insanın gözünü kör, gönlünü kor eder. Bütün tabuları yıkar, bütün doğru bilinenler, bilinmezliğe doğru yol alır. Aşk böyledir işte. Ne zaman, nasıl geleceğini bilemezsiniz. Bir de bakarsınız, kapılmışsınız bir Leyla’nın, bir Mecnun’un yoluna. Sonra bir bakmışsınız sevdiceğiniz yanınızda. Elbette onu hep mutlu etmek, şımartmak isteyeceksiniz. Ona sevdiğiniz söyleyecek, her bildiğinizi o da bilsin isteyeceksiniz. Ona sürprizler yapacak, sevimli hediyeler, çikolatalar alacak ve onun gönlünün hoş olmasını sağlayacaksınız.

blank

Özel Günlerin En Özel Hediyesi, Gönderenlerin Bir Tanesi

Doğum günü geldi diyelim. Siz de öyle sıradan hediyeler (saatmiş, kolyeymiş, küpeymiş, parfümmüş) almak istemiyorsunuz. Acaba ne yapsam da sevdiceğimin bu en güzel gününü unutulmaz bir güne çevirsem diyorsanız, sevgiliye özel çikolata, şekilleri ve birbirinden çeşitli ürünleriyle bu kalpli kutulu çikolatalar tam da size göre. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadan bir de baktınız bir yıl olmuş bile. Sevdiceğinizle dolu dolu geçirdiğiniz bir yılınızı, kutlamak elbette sizin de hakkınız. En az sizin yaşanmışlıklarınız kadar dolu dolu haliyle sevgililere özel ebu büyük boy karışık hizmetinizde! “Ben büyük boy istemem!” derseniz de hem cebinize uygun, hem damağınıza uygun ebu küçük boy karışık drajeler sizi bekliyor! Ve elbette ki en önemlisi ilk sevgililer gününüz, sevgilinizi şımartmanın en güzel yolu. Onun yüzündeki bir tutam gülücük için dünyada, ateşe vereceğiniz sevdiceğiniz için, onun kadar özel ve değerli kalpten kalbe, fantezi kalp ve kalp metal kutulu çeşitleri sadece bir tık uzağınızda.

blank

Aşkın ve Tutkunun En Tatlı Hali Melodi

Melodi çikolata (http://www.melodicikolata.com) size aşkın ve zarafetin büyüsünü aynı anda sunuyor. Sevgilinizi etkilemek istiyorsanız, göz alıcı kırmızı ya da sadelikten yana olanlar için sevgiliye çikolata tatlısı bir renkte kutularıyla Melodi çikolata aşkınızı tatlı bir buseyle taçlandırıyor. Ayrıca Melodi çikolata uygun ödeme seçenekleri, zevkinize ve damak tadınıza uygun geniş ürün kapasitesi ile ve kişiye özel ürün fırsatlarıyla size ve sevgilinize en özel günlerinizde, özel hissettirmek için bir fırsat sunuyor.

Melodi Çikolata Sosyal Medya’da:

https://tr-tr.facebook.com/melodicikolata

https://www.instagram.com/melodicikolata

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?