Bakırköy Lazer Epilasyon ile İstenmeyen Tüylere Son

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan birçok geçici yöntem bulunmaktadır. Bu geçici yöntemler hem zaman hem de maddi kayba yol açmaktadır, üstelik geçici olduğundan aynı uygulamaları defalarca tekrarlamak zorunda kalıyoruz. Bu sebeple istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmanın en etkili yolu lazer epilasyondur. İstenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak için özellikle yaz aylarında taleplerde artış olmaktadır. Tatil planı yaparken ya da tatildeyken sürekli geçici epilasyon yöntemlerine başvurmak zorunda kalmadan doyasıya tatil yapabilirsiniz.

Bakırköy Lazer Epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden tamamen kurtularak yaza rahat girebilir tatil planlarınızı keyfini çıkararak yapabilirsiniz. Özellikle koltuk altı ve bacaklarda kısa sürede çıkan küçük tüyler hemen hemen her gün jilet ya da geçici yöntemlere başvurmanıza sebep olmaktadır. Bu sebeple lazer epilasyonla istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanmaktadır?

Bakırköy Lazer Epilasyon uygulamalarında öncelikle kişilerin ihtiyaçları belirlenir. Epilasyon yapılması istenilen bölge belirlendikten sonra, o bölgeye jilet uygulanması istenir. Çünkü sert kıl yapısı epilasyonda daha hızlı sonuç vermektedir, bu sebeple tüylerin sertleşmesi için jilet uygulaması sonrası epilasyon yapılmaktadır. Kişiye özel verilen randevu ile başlanılan lazer uygulamasında bölgesel atışlarla kıl kökleri zayıflatılır, birkaç seans sonrasında tamamen tüylerin çıkması engellenir. Seans süresi ve sayısı kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir, cilt ve kıl yapısı sürenin belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır, bu sebeple seans süreleri için ilk uygulamadan sonra tahmini süre paylaşılabilmektedir.

Bakırköy Lazer Epilasyon ile acı ve ağrı hissetmeden istenmeyen tüylerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Özellikle erkekler içinde yapılan epilasyon uygulamasında hem yüz, hem bacak hem sırt bölgenizde oluşan sizi rahatsız eden tüylere son diyebilirsiniz.

Erkeklerde Lazer Epilasyon son zamanda oldukça rağbet görmektedir. Yanak bölgesinde oluşan, sırt ve göğüs bölgesinde fazla tüyler erkeklerin epilasyona başvurmaları için en geçerli sebepler arasındadır. Hem kadın hem de erkeklerin güvenle başvurabileceği epilasyon yöntemiyle geçici yöntemlere son…

Erkeklerde Lazer Epilasyon Bakırköy’de BeautyDerm Güzellik ve Sağlık Merkezinde uygulanmaktadır. Erkekler için ayrılan özel bölümde uzman kadro ile istenmeyen tüylerinden erkeklerde kurtulabilir.

Lazer epilasyonla ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtlarını, cihaz özellikleri ve uygulama detaylarıyla ilgili bilgileri http://www.beautyderm.net/sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:FacebookTwitterWhatsAppPinterestLinkedIn
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap