Genel

Bir blog yazarının isyanı!


Bundan yaklaşık bir yıl önce bir ses kaydı yapmıştım, az önce buldum. Dinledim, hoşuma gitti. Sonra dedim ki neden bunu asıl dinlemesi gereken kişilerle paylaşmıyorum? Sözü fazla uzatmadan isyanıma geçiyoruz. Ben de bu arada gidip bi çay koyayım.
Yazar Hakkında | Sezer İltekin

2008 yılından bugüne tam 10 yıldır blog yazıyorum. Bilgisayar, hayatımın vazgeçilmez bir parçası. İmkanı olsa kod yazarak hayatını idame ettirmek isteyen, kamuda bilgi işlem sorumlusu olarak çalışan 30 yaşında bir adamım. Evliyim ve 3 yaşında Emir adında bir oğlum var. Bir tanesi lisans, dört tanesi önlisans olmak üzere birbiriyle ilgisiz 5 üniversite bölümünden mezun oldum. Şu anda Açıköğretim Web Tasarımı ve Kodlama bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. Diploma biriktirmek için değil, ölmeden önce olabildiğince çok şey hakkında bilgi sahibi olabilmek için okuyorum. PHP, dronlar, fotoğrafçılık, karıncalar ilgi alanlarımdan bazıları. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

23 Yorum

 • Gayet yerinde bi isyan olmuş Sezer abi, ses/kayıt da bi o kadar kaliteli, çok iyi olmuş :)
  “ondan sonra close..” kısmında gülmeden edemedim. Ben de biraz öyle yapıyordum sanırım.. bundan sonra yorumsuz bırakmak yok :)

 • Güzel bir konuşma olmuş. Yorum bırakmak tüm blogcular için önemli ve iyi birşey. İnşallah bundan sonra herkes uygular bunu :)

 • :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

  sen iste bir tane ben vereyim bin tane :)
  İsyanını anlıyorum ;)

 • 2008 buyana tasarimciyim ama ilk kez gordum kelimelerbenim.com’u yazilara baktigim pek soylenemez ilk gozume batan tasarim oldu goz yormuyor sade ve şık. ilk karsima gelen play butonuna bastim dinledim ve yorumumu birakiyorum bundan sonrada bir cok yorum atacagim sanirim :)

 • İlk cümleni dinledikten sonra ‘kapatırsam ihanet ederim’ diye düşündüm ve 1 sn bile boşa harcamadım :) Hak verdim, yorum bıraktım :)

 • Yetti abi bunlar yetti küfür etseler bile iyi ama adamlar bir yorum atmak yerine direk yazıyı çalıyor kaynak belirtmiyor!! (Bu arada abi blogunu bugün gördüm çok güzel bir blogun var)

 • Dinledim. E blogda güzel, ses de güzel :) Emeğine sağlık. Bir blog yazarı olarak her zaman değindiğimiz bir konu aslında bu. Yazının altına yorum gelmesi, öyle anlamlıdır ki yazan için..

 • İstediğin yorum olsun abi, seve seve yazarız :)

  Ayrıca bu “sesli blog” olayı çok hoşuma gitti. Belki ben de yaparım cidden çok güzel.

 • ekşi sözlük’ten “thatam” adlı yazarın bir entrysiyle geldim buraya ve yazıları bile okumadan bu kaydı dinledim.
  güldürdünüz oldukça. bu yorum yapmamaya isyanınız benim günlerdir sevgilime yaptığım siteme benziyor.
  kendileri ile günde sadece akşam ve sabah olmak üzere iki öğün mesajlasabiliyoruz da. allah bereket versin ne diyelim :D

 • Siz konuşurken nedense, küçükken izlediğimiz çizgi film aklıma geldi. Hatırladınız değil mi? “He-Man” :)
  Sonuna, orada ki kahraman gibi “Kelimelerin Gücü Adına: See- zer” diyebilirdiniz.
  Laubaliliğimi hoşgörün. Canlılık belirtmek istedim.. Bu arada, farklı bir blogdaki yorumunuzdan size geldim. Selamlar.:)

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.