Tanıtım

Birbirinden Farklı ve Şık Cami Halısı Modelleri


Ülkemizde zemin kaplama sektöründe öncü niteliğindeki çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam eden firmamız, ürettiği halılarla büyük metrekareli alanlarda da istenen görüntünün yakalanması için çaba sarf eder. Uzun ömürlü kullanıma sahip ve her biri birbirinden eşsiz desenlerle hazırlanan cami halısı modelleri müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerle farklı ihtiyaçlara özel olarak tasarlanır.

 Ürünlerimiz; özel desenlerde ve renk uyumuyla tasarlanır ve diz izi yapmayan ve tüy bırakmayan kaliteli malzemelerle kullanıma hazır hale getirilir. Anti-bakteriyel özelliklere sahip malzemelerle üretilen cami halısı modellerimiz, insan sağlığıyla uyumludur.

Nur-u Osmaniye Kırmızı Göbekli Cami Halısı

 Uzun Yıllar Dayanıklılık

Büyük metrekareli alanların zemininde kullanılan halılarımız uzun yıllar boyunca değiştirilmeden de ilk günkü kaliteli görünümünde kalır. Müşterilerimizle kurduğumuz iletişimin temelleri karşılıklı memnuniyet ve güvene dayalıdır. Sınır tanımayan renk ve desen seçeneğiyle birbirinden özel halılar tasarlayan ekiplerimiz yaratıcı ekip ruhu anlayışını ortaya çıkardıkları çalışmalarla kanıtlarlar. Kullanılacak alan, halının büyüklüğü, desen ve kalınlığına göre değişiklik gösteren cami halısı fiyatları ücretsiz olarak verdiğimiz keşif hizmetleri sonucunda yapılan değerlendirmelerle belirlenir.

Mihrimah Sultan Göbekli Cami Halısı

Yurt içi pazarından beklenen ilgiyi gören firmamız hizmetlerini yurt dışı pazarında da başarıyla devam ettirir. Son yıllarda değişen ve gelişen müşteri taleplerini en ideal seviyede karşılayabilmek için çalışmalarında devam eden şirketimiz, özel projelerde de müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için özverili çalışmalar gerçekleştirir. Cami halısı modelleri ve büyük metrekareli yurt, konferans salonu veya eğitim kurumlarında gelen talepleri en doğru şekilde değerlendiren ekiplerimiz konusunda deneyimli kadrolardan kurulmuştur.

 İlklerin Markası

Türkiye’de ilk kez, kaymaz tabanlı, sınırsız renk ve desen seçeneğine sahip ve anti-alerjik cami halısı üretimi yapan firmamız, duvardan duvara ve cami halısı üretimiyle daha kaliteli hizmetler vermek için çalışmalarını düzenli olarak günceller. Kaliteli hizmet mantığıyla sektörde fark yaratan ve lider konumuna yükselen şirketimiz;

 Kaymaz tabanlı,

 Uzun ömürlü,

 Diz izi yapmayan,

 Renk ve desenleriyle dikkat çeken,

 Tüy ve toz bırakmayan,

 Anti-statik,

 Anti-bakteriyel ve

 Sınırsız renk-desen seçeneğine sahip cami halısı modelleri ile göz doldurur.

Dünyada 45’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve yurt içinde 250’den fazla noktada hizmetlerine devam eden firmamız cami halısı fiyatları konusunda piyasayla rekabet edecek güç ve deneyime sahiptir. Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için 2016 yılında yeni yatırımlar yaparak suni çim üretimine başlayan ekiplerimiz, aldığı cami halısı siparişlerinin en kısa sürede tamamlanması ve sevke hazır hale gelmesini sağlar.

Asariye Yeşil Saflı Cami Halısı

 Her zevke ve İhtiyaca Uygun Koleksiyon

Her zevke ve tarza uygun olarak hazırlanan geniş halı koleksiyonumuz; mekanın iç mimarisi ve dekorasyonu göz önünde tutularak da yeniden belirlenebilir. Saflı, göbekli ve mistik desenler zevke uygun olarak tasarlanarak en kısa sürede üretimi tamamlanabilir. Estetik açıdan zengin, desen-renk açısından sınırsız ve ihtiyaca özel cami halısı fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyenler ekiplerimizle iletişime geçebilir.  Detaylı bilgi için http://www.celebizadehali.com/sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Darülhadis Turkuaz Saflı Cami Halısı

Yazar Hakkında | Sezer İltekin

1988 İstanbul doğumlu. At Antrenörlüğü (2008), Güvenlik Bilimleri (2010), İşletme (2011), Medya ve İletişim (2015) bölümlerinden mezun. Fotoğrafçılık ve Kameramanlık 2. sınıf öğrencisi. Evli ve 1,5 yaşında Emir adında bir oğlu var. 2008 yılından beri Kelimeler Benim'de yazıyor. Drone pilotu ve Çaylak PHP geliştirici. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.