Tanıtım

Botoks İstanbul’da Yaşlanma Belirtilerine Son


Botoks İstanbul’da ülke genelinde en çok tercih edilen bölgedir. Bilinilirliğinin giderek arttığı uygulama son yıllarda oldukça artış göstermiştir. Botoks, ciltte oluşan kırışıklık görüntüsünün ortadan kaldırılması, yaşlanmayı gösteren belirtilerin onarılması ve yüzde oluşan çökük görüntünün tedavisi için uygulanan bir yöntemdir. Güzelleşmek isteyenlerin başvurduğu bu yöntem estetik dışında bazı hastalıkların tedavisin içinde uygulanmaktadır. Bu hastalıkların en başında aşırı terleme sorunu gelmektedir. Aşırı terleme tedavisinin en etkili yöntemi botoks uygulamasıdır.

Botoks İstanbul ile sizde genç ve parlak bir cilde kavuşabilirsiniz. Botoks enjekte yöntemiyle cilde uygulanan bir yöntemdir. Enjekte içeriğinde vitamin ve kozmetik ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler sayesinde, kas ve sinir yapısı arasındaki etkileşimin meydana getirdiği kırışıklar engellenir ve onarılır. Böylelikle yaşlanma belirtileri yok edilerek sağlıklı ve güzel bir cilde kavuşulur.

Botoks İstanbul’da rahatsız olduğunuz kırışıklıklardan, yüzünüzde meydana gelen ince çizgilerden ve mimikleriniz sebebiyle alnınızda oluşan kırışıklıklardan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Dr. Leyla Arvas dudak dolgunlaştırma hakkında gündeme gelen haberlerin önemini vurgulamaktadır. Ciddi sağlık sorunlarına yol açan merdiven altı uygulamaların yol açtığı bu sorunların hayati tehlikeler doğurabileceğini belirterek hastaların dikkatli olmaları gerektiğini belirtmektedir.

Dudak dolgusu Nedir?

Dudak dolgunlaştırma hylüronik asit içeriği olan enjeksiyonun küçük dokunuşlarla dudak bölgesine uygulanmasıdır.  Ameliyat gerekmeden ve hızlı bir yöntemle dudakların istenilen hacme ulaşması sağlanmaktadır. Uygulama yapılan seanslar 10 dakika gibi bir sürede yapılmakta  ve dudaklar istenilen dolgunluk ve hacmi yakalamaktadır. Dudak bölgesi en hassas bölgelerden biridir, bu sebeple uygulama yapılırken dikkat edilmeli ve oldukça hassas davranılmalıdır.

Dudak dolgunlaştırma işlemiyle ince görünümü olan dudakların hacim kazanarak istenilen dolgunluğa ulaşması sağlanmaktadır. Bu uygulama sadece dolgunlaştırma değil aynı zamanda dudak çevresinin belirginleştirilmesi içinde uygulanabilmektedir.

Dudaklarının hacim ve görüntüsünden memnun olmayanlar bu yönteme başvurarak acısız ve zahmetsiz olarak istedikleri dudak dolgunluğunu elde edebilirler. İstediğiniz gibi dudaklara sahip olmak için bu yöntemi güvenle tercih edebilirsiniz. Uzman hekimlerin kontrolünde ve güvenilir merkezlerde uygulama yaptırmanız gerektiğini unutmamalı, botoks ve dudak dolgusu hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için http://www.drleylaarvas.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında | Sezer İltekin

1988 İstanbul doğumlu. At Antrenörlüğü (2008), Güvenlik Bilimleri (2010), İşletme (2011), Medya ve İletişim (2015) bölümlerinden mezun. Fotoğrafçılık ve Kameramanlık 2. sınıf öğrencisi. Evli ve 1,5 yaşında Emir adında bir oğlu var. 2008 yılından beri Kelimeler Benim'de yazıyor. Drone pilotu ve Çaylak PHP geliştirici. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.