blank

Buz Lazer Epilasyon ile İstanbul’da Epilasyon Devrimi

Lazer epilasyonu son yıllarda hem erkekler hem de kadınlar oldukça sık tercih etmektedir. Epilasyon yöntemleri arasında en çok tercih edilen uygulama lazer teknolojisidir. Dünya da olduğu gibi ülkemizde de son 5 yılda büyük ölçüde artış söz konusudur. Çünkü kadınlar ve erkekler pürüzsüz bir cilde sahip olmak istemektedirler. İstenmeyen tüylerden de kalıcı olarak kurtulmanın en etkili yolu lazer epilasyondur. Bu anlamda teknolojinin faydasını görüyor ve istenmeyen tüylere kesim çözüm buluyoruz. Teknoloji her geçen gün hayatı kolaylaştırdığı gibi beklentiler göz önüne alınarak çözüm sunuluyor. Epilasyonda da acısız ve ağrısız bir yöntem arayışı buz Lazer’in gelişmesini sağlamıştır. Buz Lazer diğer yöntemlerin aksine hızlı ve acısız bir yöntemdir. Bu sayede lazer epilasyon İstanbulBuz Lazer ile oldukça fazla kişiye hizmet vermektedir. Son teknoloji Soprano Ice Platınum ile istenmeyen tüylerden kurtulmanın tam zamanı!

Buz Lazer Nedir?

810nm dalga boyuna sahip diode lazer teknolojisine Buz Lazer denilmektedir. Asıl hedefi acısız ve ağrısız epilasyon sağlamak olan Buz Lazer, teknoloji sayesinde konforlu ve masaj hissi veren epilasyonla adından söz ettirmektedir. Olabilecek yan etkilerinde ortadan kaldırıldığı bu lazer teknolojisi, buz başlık sayesinde uygulama esnasında cildi soğutmakta ve acısız ağrısız epilasyon sağlamaktadır. Kıl köklerine iletilen enerji, köklerin tahrip olmasını sağlamakta ve kıl oluşumunu engellemektedir, bu esnada buz başlık cildi soğutmakta ve ciltte yanma leke oluşumunu da engellemektedir.

blank

Buz Lazer Nasıl Uygulanır?

Öncelikle Buz Lazer tüm vücuda uygulanabilmektedir. Kademeli ısıtma özelliği sayesinde tüm kıl tiplerine uygulanabilmektedir. Uygulama yapılacak olan bölgeye kıl köklerine enerji iletilmekte, buz başlık bu esnada cildi soğutmakta ve acı ağrı hissi oluşmamaktadır. Buz başlık -3 dereceye kadar cildi soğuttuğu için, yanma, cilt lekeleri gibi olası yan etkileri ortadan kaldırmaktadır. Hızlı ve pratik olan uygulama ile konforlu, acısız epilasyon sağlanmaktadır.

Ne Kadar Sürede Uygulanır?

Buz lazer geliştirilirken, çıkış noktası acısız ve ağrısız epilasyondur. Bu amaç doğrultusunda Buz lazer geliştirilirken, zamandan da kazanmak amaçlanmış hızlı bir yöntem oluşturulmuştur. Lazer epilasyon İstanbul hızlı ve acısız yöntemle tüm vücuda yaklaşık 35 dakikada uygulanabilmektedir. Uygulama başlığının geniş tutulması, daha fazla kıl köküne ulaşmasını sağlamakta, böylelikle kısa sürede uygulanabilmektedir. Hem fazla zaman harcamadan hem de zamandan kazanarak istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Buz Lazer Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Buz Lazer, hem kadınlar hem de erkeklerin tüm vücuduna uygulanabilmektedir. Güvenli bir yöntem olan Buz Lazer yan etkileri olmadan epilasyon sağladığı için, ulaşılması zor bölgelere de uygulanabilmektedir. Kulak içi, burun içi ve kaş arası lazer epilasyon yapılması güç bölgelerdir, diğer yöntemler bu bölgelere uygulanamazken, Buz Lazer ince başlığı sayesinde kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Kaç Seans Uygulanmaktadır?

Lazer epilasyon seansları kişiye ve kıl yapısına göre değişiklik göstermektedir. Çünkü bazı kıl yapıları inatçı olurken, daha zayıf kıl kökleri kısa sürede istenilen ölçüde tahrip edilmektedir. Bu sebeple kişiye göre değişiklik göstermekte olup, ortalama 6-8 seansta epilasyon sağlanmaktadır. Lazer epilasyon İstanbul bölgesinde Buz Lazer olarak ilk sıraya yerleşmiş olup, artan oranda kadın ve erkeklere kalıcı çözüm sağlamaktadır. Her mevsim uygulanabilir olması, acısız ve konforlu olması, hızlı ve pratik olması adından söz edilmesini sağlamaktadır.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için son teknoloji olan, güvenli ve konforlu Buz Lazer ile pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz! Detaylı bilgi için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilir. NEREDE YAPTIRABİLIRİM ? sayfasına tıklayarak size en yakın İstanbul orijinal Buz Lazer Kliniğine ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?