blank

Canlı Sınıflarda Online İngilizce Eğitimi

İngilizce öğrenmek zaman zaman oldukça zor bir hal alabilmektedir. Bazen zaman yetersizliği kimi zaman çekinceleriniz ve nereden başlayacağınızı bilememeniz İngilizce çalışmanızı engelleyebilmektedir. İnsanlar sürekli devam eden iş temposundan, sosyal aktivitelere ayırdığı zamanlardan veya farklı sebeplerden dolayı İngilizce eğitimi alacak zaman bulamıyorlar. Bazı insanlar ise kursta rahat edemediğini ve çekingen bir yapısı olduğunu belirtiyor. Bu nedenlerden dolayı İngilizce eğitimi başka bir zamana erteleniyor ve unutulup gidiyor. Open English ile online İngilizce kursları programlarına katılabilir, seviyenizi belirleyip farklı aktivitelerde ve canlı sınıflarda pratik yapabilirsiniz. Canlı İngilizce derslerine yedi günün yirmi dört saati istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde katılabilmeniz İngilizce öğrenmek isteyenlere kolaylık ve rahatlık sunmaktadır.

İngilizce Öğrenmenin En İyi Yolu

Anadili İngilizce olan öğretmenlerle birlikte canlı çevrimiçi sınıflar bulunduğunuz yerde gerçek bir sınıfta olmanızın kalitesini veriyor. Evinizde, iş yerinizde veya otobüste bir soru sorabilirsiniz. Canlı dersler sırasında öğretmenlerinizle ve sınıf arkadaşlarınızla etkileşime geçebilirsiniz.

blank

İngilizce öğrenmenin en iyi yolu sözcükleri, gramer kalıpları günlük hayatta pratik yapmaktan geçer. Pratik yapmak hem konuşmanızı iyileştirir hem de akıcı olmanıza yardımcı olur. Online İngilizce kursu sayesinde eğlenceli videolar, ses tanıma teknolojileri ile doğru telaffuzu öğrenecek ve dinleme becerilerinizi geliştirebileceksiniz. İnteraktif içeriklerle en güncel haberleri sizin seviyenize göre hazırlanmış şekilde okuyabilirsiniz.

Nasıl İngilizce Öğrenirim?

İngilizce öğrenmek zor bir iş değil. Open English interaktif içeriği ile eğitiminizi kolaylaştırmayı ve eğlenceli hale getirmeyi amaçlıyor. Bir kursa yazılmak beraberinde kurs saatini iş saatine, okul saatine uydurma gibi sorunları getiriyor fakat online İngilizce ile istediğiniz saatte, istediğiniz yerde eğitim alabiliyorsunuz. Her yarım saatte bir canlı, online derslere katılabiliyorsunuz. Derslere haftanın her günü ve günün her saati katılmanızın yanı sıra eğitim tamamı İngilizceyi anadili gibi konuşan Amerikalı eğitmenler tarafından veriliyor. İnternet bağlantısı olan her yerde bilgisayar, tablet, telefon veya istediğiniz herhangi bir cihazla bağlanıp derslere katılmanız büyük bir kolaylık.

Sizde kendinize bir iyilik yapıp istediğiniz zaman istediğiniz yerde İngilizce öğrenmek istiyorsanız www.openenglish.com.tr internet sitesini ziyaret ederek kelime dağarcığınızı geliştirebilir ve İngilizce pratikleri yapabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanında kullanılan İngilizce’yi öğrenerek bu dili gündelik yaşamınızın bir parçası haline getirebilirsiniz ve iş hayatınızda başarılı olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?