web tasarım ekranı

Cenkweb ile Ankara Mobil Uyumlu Web Tasarımı

Web-sitesinin mobil uyumlu olması ne demektir? Önemi nedir?

Farklı ekran boyutlarına sahip akıllı telefonlar, tabletler ve internet erişimine sahip bütün ekranlı aletlerde web-sitenizin anlaşılır şekilde ve büyütülme ihtiyacı duyulmadan tam görünür olarak görünebilmesi ve ziyaretçinin rahatça gezinebilmesi mobil uyumluluktur. Mobil uyumlu site yapmak markanızın dünyaya açılan kapısı olan internette daha anlaşılır ve kaliteli sunulmasını sağlar. Cenkweb.com olarak sizlere sunduğumuz web-site kurulumu, yazılım ve tasarım işlemleri tamamen mobil uyumludur. Siteniz her cihazda tam uyumlu ve farklı açılır.

Web tasarımı; firmaların ya da şirketlerin internette yapmış olduğu faaliyet ya da ürünlerin tanıtımı için oluşturulan siteler için yapılan uygulamalardır. Grafik, metin, video gibi araçların kullanılması ile oluşturulur. İyi bir web tasarımı firmanın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayarak kısa sürede işini, faaliyetini ve ürününü tanıtmada yardımcı olur. Ayrıca iyi bir web tasarımı ile hızlı bir şekilde hedef kitleye ulaşma olanağı sağlanır.

Türkiye’de pek çok ilde web tasarımı üzerine çalışan firma ya da kişiler yer almaktadır. Belli ücret karşılığı web tasarımı yapılır. Ankara web tasarımı yapan firma Cenkweb; kurumsal firmaların web tasarımının yanı sıra daha pek çok sektörün ya da kuruluşların tasarımlarını oluşturmaktadır. Uzman ve işini en iyi şekilde icra eden ekip ile hareket eden firma; marka içeriğine yönelik özgün tasarımlar, arama motoru optimizasyonu, video ve metinsel oluşum, yazılım, e-ticaret siteleri gibi daha pek çok hizmeti bünyesinde barındırarak gerekli olan tüm donanımlar ile hareket eder.Cenkweb.com web tasarımı ve mobil uyumlu web site kurulumu taleplerinize karşı en net çözümler üretmektedir. Bilgi almak ve hizmetlerden yararlanabilmek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?