Cep Telefonu Tamirinde MobilClinix

MobilClinix, cep telefonu, akıllı telefon ve tablet bilgisayar alanında ülkemizin önde gelen teknik servis girişimlerinden biri. Amerika Birleşik Devletleri merkezli şirketin Türkiye operasyonları MobilWorx iş birliği ile yürütülürken, bu alanda hem işleyiş hem de çözüm açısından tam anlamıyla profesyonel bir hizmet performansı ortaya konuyor.

Cep telefonları zamanla yerlerini akıllı telefon modellerine bırakırken bir yandan da tablet bilgisayarlar onlara eşlik etmeye başladı. Tüm bunlar klasik masaüstü bilgisayarıyla dizüstü bilgisayar kullanımını ciddi bir şekilde etkileyerek insanların en çok ve en yoğun kullandıkları iletişim araçları olarak akıllı telefonların öne çıkmasını sağladı. Tabii ki bu yoğun kullanım beraberinde bazı problemleri de getirdi.

Günlük yaşamda son derece yoğun bir şekilde kullanılan akıllı telefonların ve dolayısıyla da kullanıcılarının karşılaştıkları en ciddi sorun, cihazların kolayca düşebilmesi şeklinde karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte kullanıma bağlı olarak sık sık ekranda oluşan çizikler ve yıpranmalar da kendisini gösterebiliyor. Bunların önüne geçmek için kullanılan kılıflar ve ekran koruyucular kimi zaman yeterli gelmeyerek söz konusu darbelerin oluşmasını engelleyemiyor.

Cep Telefonu Tamirinin İki Ana Kolu: Donanım ve Yazılım Sorunları

Sıkça karşılaşılan bir başka sorun da gerek yazılım gerekse donanım bazında yaşanan cep telefonu, akıllı telefon ve tablet bilgisayar arızaları. Bir anda kapanma ya da ekranın donması ile başlayan arıza belirtileri kısa sürede kendisini ciddi bir şekilde hissettirerek cihazın hiç kullanılamayacak bir sona ulaşmasına vesile olabiliyor. Bu da cep telefonu tamiri hizmeti veren iyi bir yer aramayı beraberinde getiriyor.

Cep telefonu, akıllı telefon ve tablet bilgisayar üzerinde karşılaşılan hemen her türkü arızalarda ve sorunlarda çözüm arayabileceğiniz en etkili mecra ise MobilClinix. Alanında uzman birçok profesyonel personelden oluşan teknik servis ekibi ile birlikte başta Apple, Samsung, Sony, HTC ve LG gibi popüler markalar tarafından üretilen modeller olmak üzere kendilerine ulaşan hemen her akıllı telefonu ve tablet bilgisayarı mükemmel bir şekilde tamir edebiliyorlar.

mobilclinix cep telefonu tamiri

MobilClinix 26 Şubesiyle Her Yerde

MobilClinix, Türkiyenin birçok şehrinde toplam 26 adet şubesi bulunan geniş bir ağa sahip. Dileyen müşteriler, http://tr.mobilclinix.com adresinden ulaşabilecekleri MobilClinix internet sitesi üzerinden tüm şubeleri görüntüleyebilirler ve kendilerine en yakın şubeyi bulabilirler. Tamir edilmesi gereken ve teknik servis ihtiyacı olan cihazları bu şubelerden herhangi birine bıkabileceğiniz gibi yine internet sitesi üzerinden telefon numaranızı bırakarak size ulaşılmasını sağlayabilir ve teknik servis sürecini başlatabilirsiniz.

Son olarak MobilClinix tarafından sunulan tamir hizmeti ile birlikte gerçekleşen ekran değişimi ve tamiri çalışmalarının 6 ay boyunca garantisinin olduğunu da belirtelim.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:FacebookTwitterWhatsAppPinterestLinkedIn
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap