blank

Cildiniz Artık Yaşlanmayacak

Cildiniz hiç yaşlanmayacak! Baby Face Beauty adı verilen lazer desteği ile birlikte çalışan bu son sistem, sizlere kısa sürede cilt bakımınızı gerçekleştirdiği gibi aynı zamanda bazı alanlarda tedavi imkanı da sunuyor.

Dünyaca ünlü olan ve Ülkemizde de artık kullanılmaya başlayan bu son teknoloji cilt bakım uygulaması birçok özel klinik ve merkezde alanında uzman hekimler tarafından uygulanabiliyor. Diğer klasik cilt bakımlarından farklı olarak, hem çok daha kısa sürede uygulanabiliyor olması hem de lazer ile birlikte çok daha etkili sonuçlar sunuyor olması tercih edilmesinde en büyük etkenlerden sadece bazıları…

Lazer destekli cilt gençleştirme uygulaması olarak son dönemlerde neredeyse birçok özel klinik ve merkezde adından söz ettiren Baby Face Beauty cilt bakım uygulaması, kısa sürede gerçekleştirdiği mucizevi etki ile oldukça etkili uygulamalar arasına girmeyi başarmıştır. Fda onaylı olan bu teknoloji kadın erkek fark etmeksizin herkese güvenle uygulanabilmektedir.

İşlem Süreci ve İyileşme Dönemi!

Baby Face Teknolojisi ile yapılan cilt bakım uygulamasında kesinlikle iyileşme süreci yoktur. Çünkü ciltte iyileşmeyi gerektirecek herhangi bir yan etkiye neden olmamaktadır. Ortalama 6 dakika gibi kısa bir sürede yapılan bu mucizevi işlemin ardından kişiler hemen günlük aktivitelerine geri dönebilmektedir.

blank

İşlemin nasıl yapıldığından da bahsedecek olursak, öncelikle acı ve ağrı olmayacağından herhangi bir anesteziye gerek duyulmamaktadır.

Uygulama yaptıracak olan kişilerin ciltlerine gereksinim duyulan özel serumlar ve vitaminler hazırlanarak, uygulama esnasında lazer ile açılan mikro kanallar sayesinde bu kozmetik ürünlerin yedirilmesi sağlanmaktadır. Lazer desteği olan bu teknolojide dolayısı ile klasik cilt bakımlarına göre çok daha kısa sürede etki gözlemlenmektedir.

Uygulamanın yapılışının ardından birkaç gün içerisinde ciltte yenilenme süreci başlar ve işlem etkisini gözle görülür bir şekilde göstermektedir. Dolayısı ile Baby Face Beauty ile cilt bakımı kısa sürede etki isteyen kişilerin tercih edebileceği en son teknoloji cilt bakımlarındandır. Sizler de hala bu başarılı bakım teknolojisi ile tanışmadıysanız, vakit kaybetmeden size en yakın kliniklere bilgi için ulaşın!

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?