blank

Daha Ucuz Otel Fiyatları da Varmış

Bugüne kadar hep daha kaliteli hizmet alabilmek için daha yüksek ücretler ödemem gerektiğini düşünürdüm. Bunun için çevremdekiler çok düşük bütçeli tatillerde daha fazla eğlenirken ben astronomik otel fiyatları ödeyerek sadece bütçemi zorluyordum. Meğerse çok düşük ücretlerle kalabileceğim ve kaliteli hizmetler sunan oteller de varmış…

Genel olarak baktığınızda hepimize daha kaliteli bir ürün almak için ya da daha iyi bir hizmet almak için daha yüksek ücretler ödememiz gerektiği söylenmiştir. Hatta siz çok yüksek ücretler ödeyerek bir ürün aldıktan sonra bir başkasının aynı ürünü daha düşük ücretlerle aldığını gördüğünüz zaman büyük bir hayal kırıklığı da yaşamışsınızdır. Hayal kırıklığı yaşayan kişilerden biri olarak aynı otelde aynı standartlarda bir odada kalmak için başkalarından daha yüksek otel fiyatları ödediğimi öğrenince çok kötü hissettim. Özellikle de yapmam gereken tek şeyin otel rezervasyonumu www.otelfiyat.com üzerinden yapmamın yeterli olduğunu öğrenince yaşadığım hayal kırıklığı daha da arttı.

Her yaz arkadaşlarım tatil için otel rezervasyonumu daha erken yapmamı söylüyor olsa da ben tatil zamanımı erken ayarlayamadığım için rezervasyonumu da erken yapamıyorum. Elbette otel rezervasyonumu erken yaptırırsam daha uygun fiyatlar ödemem yeterli olacak, ancak hepiniz gibi benim için de kendi istediğim tarihte izin alıp tatile çıkmam mümkün olmuyor. Durum böyle olunca da otel fiyat seçeneklerini değerlendirmek için izin aldığım zamanı beklemek zorunda kalıyorum. Ancak meğer daha ucuz fiyatlarla konaklama sorunumu çözebilmem de mümkün olabiliyormuş.

Geçenlerde birkaç gün izin alınca kısa bir tatile çıkayım dedim. Benimle aynı özelliklere sahip odada kalan bir kişi ile tanıştım ve bana otel için ödediği ücreti söyledi. Benim ödediğimden çok daha uygun otel fiyatları olduğunu öğrenince şok oldum. Doğal olarak bunun nasıl olabileceğini sordum ve o da bana otel rezervasyonunu benimle aynı tarihlerde gerçekleştirdiğini ancak yaptığı tek farklı şeyin rezervasyonunu www.otelfiyat.com üzerinden yaptığını söyledi. O anda bunun nasıl mümkün olabileceğini pek anlayamadım.

Odama geçtiğim zaman sadece kontrol etmek amacıyla siteyi incelediğim zaman pek çok otel için normalde gördüğümden daha düşük otel fiyat seçenekleri sunduklarını gördüm. Hatta çağrı merkezi ile iletişime geçip fiyatların doğruluğunu bile teyit etme ihtiyacı hissettim. Görüştüğüm kişiler sayesinde bundan sonraki tatillerimi daha düşük bütçelerle gerçekleştirebileceğimi ve alacağım hizmetin kalitesinden bir şey eksilmeyeceğini öğrendim. Eğer siz de böyle sorunlar yaşadıysanız ve aynı kalitede hizmet alıp daha düşük ücretler ödemek istiyorsanız, bundan sonra benim de yapacağım gibi bu online otel satış portalını kullanarak tatillerinizi planlayın.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?