Genel

Doruk doktor olacak


Geçen yıl çocuk bayramında kardeşime bırakmıştım blogu. Bu yıl da başka bir kardeşimizin paylaştıkları burada olsun istedim. Onun adı Doruk. Dokuz yaşında bir çocuk Doruk. UNICEF yararına Roche tarafından düzenlenen “Geleceğin Yıldızı Sensin! Ne Olmak İstersin?” resim yarışmasına katıldığı resmini paylaşmış bizimle. Ben çok beğendim. Resimden anlaşılıyor ki bizim Doruk doktor olmakla basketbolcu olmak arasında kalmış. Benim tavsiyem basketbol oynayan bir doktor olması :)

Doruk’un ve tüm çocukların Çocuk Bayramı kutlu olsun!

Yazar Hakkında | Sezer İltekin

1988 İstanbul doğumlu. At Antrenörlüğü (2008), Güvenlik Bilimleri (2010), İşletme (2011), Medya ve İletişim (2015) bölümlerinden mezun. Fotoğrafçılık ve Kameramanlık 2. sınıf öğrencisi. Evli ve 1,5 yaşında Emir adında bir oğlu var. 2008 yılından beri Kelimeler Benim'de yazıyor. Drone pilotu ve Çaylak PHP geliştirici. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

6 Yorum

  • Hayalleri gibi çok güzel bir resim çizmiş Doruk çocuk, çok açık … inşallah gerçek olur :)

  • Doktor olmayı hiç isteyemedim şimdiye kadar.. Hani çocuklara sorarsın da hep doktor olacağım derler ya.. Ben onu hiç diyemedim.. Hatırladığım ve sürekli bana hatırlatılan, öğretmen olma isteğimdi.. O da iki seneye olacak inşallah :)

  • Doruk kardeşimiz doktor olmak istiyor belkide basketbolcu fakat belkide basketbol oynarken kolu acımıştır ve doktora ihtiyacı oldugunu söylemekde istiyor olabilir :) Şaka bir tarafa hangisini seçerse seçsin ama önünde çok zor bir yol var tabi ona destek veren ağabeyleri ve ablalarıda vardır mutlaka haydi hayırlısı..

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.