Doruk doktor olacak

Doruk doktor olacak

Geçen yıl çocuk bayramında kardeşime bırakmıştım blogu. Bu yıl da başka bir kardeşimizin paylaştıkları burada olsun istedim. Onun adı Doruk. Dokuz yaşında bir çocuk Doruk. UNICEF yararına Roche tarafından düzenlenen “Geleceğin Yıldızı Sensin! Ne Olmak İstersin?” resim yarışmasına katıldığı resmini paylaşmış bizimle. Ben çok beğendim. Resimden anlaşılıyor ki bizim Doruk doktor olmakla basketbolcu olmak arasında kalmış. Benim tavsiyem basketbol oynayan bir doktor olması :)

Doruk’un ve tüm çocukların Çocuk Bayramı kutlu olsun!

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap

6 Yorum
  • Doktor olmayı hiç isteyemedim şimdiye kadar.. Hani çocuklara sorarsın da hep doktor olacağım derler ya.. Ben onu hiç diyemedim.. Hatırladığım ve sürekli bana hatırlatılan, öğretmen olma isteğimdi.. O da iki seneye olacak inşallah :)

  • Doruk kardeşimiz doktor olmak istiyor belkide basketbolcu fakat belkide basketbol oynarken kolu acımıştır ve doktora ihtiyacı oldugunu söylemekde istiyor olabilir :) Şaka bir tarafa hangisini seçerse seçsin ama önünde çok zor bir yol var tabi ona destek veren ağabeyleri ve ablalarıda vardır mutlaka haydi hayırlısı..