blank

Emek Metin2 Pvp Serverler (2020 Güncel Liste)

2020 yılında ya da daha önce açılan, daha önce açılmasına rağmen günümüzde hala açık olan aktif ve sürekli güncel tutulan en iyi metin2 emek pvp serverler listesini oluştururken oyunların kalitesi, online sayısı göz önüne alınmıştır. Bu oyunların günümüzün en iyi oyunları olması sebebi iyi bir reklam bütçesi ile bu işe girmiş olup binlerce oyuncuya ulaşmasından geçmektedir. Elbette iyi oluşturulmamış bir metin2 pvp server için ne kadar yatırım yapsanız da başarı beklenemeyecek bir durumdur. Metin2 pvp serverler için bazı siteler, en iyi pvp serveri seçmek için oylama yapmaktadır. Bu oylar zaman zaman reklam verenler tarafından ücretli olarak artırılsa da pvpserverler.org gibi bazı siteler en iyiler listesini site ziyaretçilerine ve oyuncu tercihine bırakmıştır. Kaynakta belirtmiş olduğumuz güncel tanıtım sitesinden aldığımız bilgilerle en iyi emek serverler listesi aşağıdaki gibidir.

En İyi Emek Serverler Listesi

  • Livamt2

Livamt2 açıldığı günden itibaren yüksek bir online sayısının altına düşmeyen 1 – 99 emek serverdir. 65 bin online rekoru ile 2020 yılına damga vurmuştur. Livamt2 de metin2 oyuncularının sevmediği Lycan karakteri bulunmamaktadır. Hatta simya gibi sonradan gelen ve eski metin2 ruhunu kaybettiren eklentiler de kaldırılmışdır.

  • Olivamt2

Olivamt2, livamt2 oyununa göre daha eskidir ancak güncelliğini ve oyuncu sayısını yitirmemiş yine livamt2 aksine 1 – 105 seviye aralarında kasmalık bir serverdir. Son seviyenin 99 değil de 105 olması kasmak için biraz daha vakit harcamanıza sebep olmaktadır. Olivamt2 eski bir server olmasına rağmen hala ortalama 4 bin online oyuncu sayısına sahip bir pvp serverdir.

  • Star2 Online

Star2 online geçtiğimiz günlerde açılan ve 2016 tanıtım video ile yeniden gündeme gelen bir emek serverdir. Star2 online tanıtım videosunda seslendirme yapan kişi sanki bir efsaneyi anlatır gibi oyunu anlatmakta ve takınmış olduğu ses tonuyla izleyenleri güldürmektedir. Jahrein, Efe Can Uygaç gibi birçok yayıncı yayınları esnasında bu videoyu izlemişlerdir. Yaptıkları ilginç tanıtım ile binlerce kitleye ulaşan star2 metin2 oyunu şuanda pvp serverler arasında en çok tercih edilen ve oynanan bir oyundur. Star2 pvp serverinin ilginç tanıtım videosuna ulaşmak için youtube üzerinde arama yapabilirsiniz.

Bahsetmiş olduğumuz bu üç oyun pvpserverler.org sitesi temel alınarak yapılmıştır. Bu site 12 senedir aktif olan pvp sektörünü Türkiye’ye tanıtan ilk tanıtım sitedir. Emek, wslik, orta, zor gibi diğer tüm pvp  tanıtımlarına göz atmak ya da pvp serverinizi tanıtmak için ziyaret edebilirsiniz. Yine oyununuzu geliştirmek için de oyun için birçok paylaşım yer almaktadır.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?