blank

En Güzel Oyunlar Bu Sitede

Bugün sizlere bir oyun sitesinden bahsetmek istiyorum. Uzun zamandır yayında olan ve oyunseverlerin gözdesi olan enguzeloyunlar sitesi tasarımını yenileyerek, modern bir görünüme kavuştu. Özellikle çocukların girdikleri zaman çıkmak istemeyeceği bu sitede, diğer sitelerde pek rastlamadığım süper kullanışlı “kutuma ekle” özelliği dikkatimi çekti. Sitede bir oyun oynuyorsunuz, oyunu çok beğendiniz diyelim. Hiç üye olmaya gerek kalmadan, hemen oyunun altındaki “kutuma ekle” butonuna tıklıyorsunuz ve sağ üst taraftaki kutuda tıpkı alışveriş sitelerindeki sepete ekleme mantığıyla beğendiğiniz oyunlar birikiyor. Siz de daha sonra beğendiğiniz bir oyunu oynamaya devam edebiliyorsunuz.

Birçok oyun sitesinde görmeye alıştığımız küçük kare resim katalog görünümünün yanında, siteye, oyunların detaylı görsellerinin paylaşıldığı bir manşet köşesi de eklenmiş. Burada sanırım sitede bulunan en güzel oyunlardan seçilmiş üç oyunun görseli eklenmiş. Şu anda manşet bölümünde Şirin ve Şirine, Minecraft ve Kafa Topu oyunları yer alıyor.

Bunların dışında siteye her gün eklenen yeni oyunlar sitenin hemen üst tarafında sıralanıyor. Bütün gününü oyun oynayarak geçiren bir çocuk tüm oyunları ezberlemiş olsa da bu kısıma yeni eklenen oyunlarla yeni maceralar keşfedebiliyor. Penaltı At Kurtar ve Gumball bugün eklenen oyunlardan dikkatimi çeken 2 tanesi mesela.

Kız çocuklarının oynamaya doyamadığı kategori olan kız oyunları, erkek çocuklarının ise genelde araba oyunları oluyor. Küçük dahiler için yapboz ve hafıza oyunları, standart oyunlardan hoşlanmayan çocuklar içinse beceri ve dekorasyon oyunları biçilmiş kaftan! Bunların dışında en güzel oyunlar sitesinde garson oyunları, kaykay oyunları, macera oyunları, makyaj oyunları gibi seçenekler de mevcut.

Siz de çocuğunuzun sıkılmadan oynayabileceği ve yaratıcılığını geliştirebileceği, aynı zamanda sık sık güncellenen ve  her gün yeni oyunların eklendiği bir oyun sitesi arıyorsanız, enguzeloyunlar.net tam size göre.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?

1 Yorum