En Popüler Fuar Standı Tasarımları

Ürün teşhiri, reklamı ve satışı amaçlı ya da belirli bir olguyu ve düşünceyi ifade etmek amacı ile tercih edilen fuar standı, montajı ve demontajı kolaylıkla yapılabilen tasarımlarda imal edilmektedir. Ticarete bir kapı aralamak isteyen, uygun meblağlara çok sayıda insan ile etkileşime geçmek isteyen kişi ya da kurumların tercihi fuar standı kiralama olmaktadır.

Fuar standları, kiralayarak edinilebildiği gibi satın da alınabilmektedir. Yalnız belirli bir dönem için kullanılacak fuar standının kiralanması çok daha akıllıca ve ekonomik olacaktır.

Fuar Standı Tasarımı

Fuar stand firmaları, tüm bu hususlar üzerinde ehemmiyetle durmaktadır. Özellikle festivaller, büyük organizasyonlar ve uluslararası fuarlar için tercih edilen standlar, tercih edilen ortamın temasına uygun olarak seçilmektedir.

Fuar Standı Kiralama

İşlevselliklerine, imal edildikleri materyale göre sınıflandırılan fuar standları, firmalar tarafından kurumların çizgileri doğrultusunda tercih edilmektedir. Ahşap stand fuarları, modüler stand fuarları ve de maxima fuarlar, farklı tasarımlarda imal edilen başlıca stand çeşitleridir.

Otantik bir hava yakalamak isteyen kişi ya da kurumlar ahşap fuar standlarını tercih etmektedir. Modüler fuar standları ise, montajı ve demontajı diğer stand seçeneklerine göre daha kolay yapılan çeşittir.

Malzeme olarak hafif bir yapıya sahip oldukları için, fazla uğraştırmadan kurulumları gerçekleştirilir. Dijital baskılar ile de renklendirme ya da kiralayan firmanın logosu ile donatılarak daha akılda kalıcı bir reklam kampanyası başlatılabilir. Fuar standı kiralamak isteyen kuruluşlar, sektöre hakim firmalar ile iletişime geçerek istedikleri çizgiyi yakalamaktadır.

Fuar Standı Seçenekleri

Maxima fuar standları, daha çok uluslararası yapılan fuarlarda tercih edilmektedir. Daha kapsamlı ve daha büyük standlardır. Standlara isteğe bağlı, elektrik ve su döşenmektedir. Işıklandırmasından raf sistemine kadar tüm ayrıntıları ile fuar standı kiralama için başvurulan firma ilgilenmektedir.

Tercih edilen fuar standı tasarımı, konumlandırılacak mekanın ve de reklamı yapılacak firma ve ürünün temasına göre donanımlandırılmaktadır. Modern çizgilerde tasarlanan fuar standları, uygun fiyatlara müşteriler ile buluşturulmaktadır.

Bu hususta, istenilen tasarımda temin edilmek istenen fuar standı, sektöre hakim bir firma ile kontak kurularak, bilgi alışverişi çerçevesinde tercih edilmektedir. Uygun fiyatlara bu sayede birçok insanla iletişim halinde olunmaktadır.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:FacebookTwitterWhatsApp
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap