blank

Enerjide Verimlilik için Evde Neler Yapılabilir

Isınma ve serinleme ihtiyaçlarının minimum seviyede karşılanmasına yetecek kadar bu amaca hizmet eden cihazları kullanmama rağmen yine de yüksek faturalarla karşılaşmaktan kurtulamıyorum. Bu sorunun ortaya çıkmasındaki en önemli sebebin evimin kendi yalıtımsızlık, yapısının çabuk ısınmayı sağlayamaması gibi durumları olduğunu düşünürken bir firmanın verdiği hizmetlerden haberimin olması ile nerde yanlış yaptığımın da farkına vardım.

Kombi ya da klima başta olmak üzere beyaz eşyalarda da cihazların teknolojik aletler olmasından kaynaklı olarak düzenli şekilde bakımlarının yapılması bu cihazların performansını son derece etkiliyor. Uzun süredir Kombi Servisi tarafından kontrol edilmeyen bir kombi sisteminin de ilk günkü kadar verimli bir şekilde çalışmayacağı aşikardır. Bu durum hem yeterli ısınmanın sağlanmasını engellerken hem de yüksek faturalarla karşılaşılmasına sebep oluyor.

Hangi Servisi Tercih Etmeli?

Sadece kombiler için değil aynı zamanda Klima Servisi sayesinde klimalarda da yüksek oranda verimlilik artışı sağlanabiliyor. Çalışma sisteminin daha çok filtreleme özellikleri ve hava üfleme sistemleri gibi doğrudan bakım gerektiren parçalar oluştuğu dikkate alındığında mutlaka düzenli olarak bakımlarının yapılması için servis çağırmak gerekmektedir. Bu aşamada mutlaka sahip olunan Kombi nasıl özellikleri taşıyor ve hangi markanın ürünüyse mutlaka bakımı yapacak servisin de bu konuda deneyimli olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Böylece bakım işleminin de ötesinde cihazların eski verimlerine kavuşması profesyonel şekilde ortaya konabilecektir.

Atek Servis Hizmetleri

Pek çok kişi bakım amacıyla servis hizmetleri alındığında bunun çok yüksek fiyatlarla gerçekleşebileceği yönünde önyargıya sahip oluyor. Oysa bu bakım işlemleri yerine getirilmediği takdirde cihazların yaktığı enerji göz önüne alınırsa ne kadar büyük masraflara yol açıldığı daha iyi görülebilmektedir.

Klima Bakımı kombilerin servis hizmetleri ve beyaz eşyayla ilgili tüm sorunlara yerinde çözüm getiren Atek Servis verdiği servis hizmetleri ile alanında en iyi firmalardan biri. Maltepe merkezli olarak hizmetlerini sunmaya başlayan firmanın gezici servislerinin de etkisi ile bugün Kocaeli ve İstanbul’da hizmetlerini vermesi mümkün oluyor. www.servisusta.com adresinden firma hakkında daha detaylı bilgiler alıp iletişim bilgilerine ulaşılabilir.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?