Faydalı Bir Edebiyat Eğitim Seti Animonik Edebiyat

Edebiyat dersi, yıllar boyunca kafamı en çok karıştıran ve en sıkıntılı derslerden birisi. Bu yüzden internette yardımcı kaynak ararken animonik edebiyat eğitim setinin karşıma çıkması benim için büyük bir şans oldu.  İzlemem sadece birkaç saatimi aldı. Set içinde tüm müfredat yer almıyor ama yardımcı kaynak olarak inanılmaz yararını gördüm.

Aldığım set içerisinde daha önceki yıllarda sınavlarda çıkan soruların analizlerini ve hangi konulardan sorular geldiğini görmenin inanılmaz yararı oluyor. Tabiri caizse nereden soru geleceğini biliyormuş gibi hissetmeye başladım, bu da benim özgüvenimi artırdı.  Animonik Ayt Edebiyat eğitim seti içerisinde nokta atışı tespitlerle beraber hangi yazarların ve eserlerin çok sorulan sorular arasında olduğu da veriliyor ki, bence bu en büyük artısıydı. 

Animonik, yıllardır gözümü en çok korkutan edebiyat gibi bir dersi eğlenceli ve öğrenebilir kıldı. Bu set sayesinde edebiyat dersine çalışmak gerçekten çok kolay ve zahmetsiz bir hale geldi benim için.

Özellikle benzetmeler ve imgeler arasında kurulan  ilişkileri rakiplerini göre çok önde. Görselliğini anlatmama gerek yok zaten. Animasyonların tamamı üç boyutlu animasyonluydu ki bu da izlemeyi daha eğlenceli hale getiriyor.

Animasyon Film Tadında Edebiyat Eğitim Seti Diyebilirim

Çocukluğumda izlediğim çizgi film ve animasyon filmleri kadar zevkli ve keyifli bir şekilde edebiyat eğitimi alabilmek imkanı verdi bana. Sadece birkaç saatimi ayırarak, oturup çizgi film izler gibi izledim. Ne kadar yüksek bir emek verildiğini ve akılda kalıcı bir anlatım yapıldığını izleyince fark edebiliyorsunuz. Sınavdaki başarımda olan katkıları için içtenlikle teşekkür ediyorum; çünkü adamlar bunu hak ediyorlar gerçekten.

Animonik Edebiyat paketini içeriğini merak edenler için şunu söyleyebilirim. Paketin içinde 120’nin üzerinde animonik bulunuyor. Ve sürekli olarak sistemlerini de güncelleyip kendilerini daha da geliştiriyorlar. Ben bunu gördüm. Örneğin bir bakmışsınız yeni sınav analizleri eklenmiş. Nereden sorular geliyor, ipuçları ve tüyolar veriliyor. Ya da yeni konular, animonikler eklenmiş. Ben aldığımda 120 civarındaydı ama sisteme ara ara girdiğimde bakıyorum hala nokta atışı tesbitlerle yeni animonikler ekleniyor.  Bu yüzden Animonik tarafından sağlanan bu eğitim programını her gün daha fazla keyif alarak kullanmaya devam ediyorum.Animonik sayfası üzerinde ulaştığım bu set, piyasada bulunan eğitim setleri ve paketlerine oranla, hem pratik hem de keyifli bir kullanım sağladı. Yaptığım denemelerde Edebiyat sorularında daha fazla net almaya başladım. Gözümü korkutan ders olan Edebiyatı zevkle öğrenmenin yolunu öğrendiğimi düşünüyorum, aklında soru işareti olanlara şiddetle tavsiye ediyorum.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:FacebookTwitterWhatsAppPinterestLinkedIn
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap