Fedakârlığın İsmi Annelerimize Özel Anneler Günü

Yaz aylarının ilk habercisi olan Mayıs ayı aslında hepimiz için ayrı bir öneme de sahiptir. Çünkü Mayıs ayının ikinci haftasında fedakâr annelerimiz için ayrı bir özel gündür. Tüm dünya da olduğu kadar ülkemizde de kutlanan anneler günü, doğduğumuz andan itibaren bizim yanımızda olup bize destek olan annelerimiz için güzel bir anı oluşturmak için ideal bir gündür.

Yaşımız kaç olursa olsun annelerimizin hayatımızdaki ve kalbimizdeki yeri ayrı kalacaktır. Sevincimize, derdimize, başarımıza veya gözyaşımıza ortak olan annelerimiz için aslında sadece bir günü değil tüm günleri özel kılmalıyız.

Ancak gene de evrensel bir gün olan Anneler Günün de onların bu anını özel kılmak ve en iyi şekilde geçirmelerini sağlamanın da gereği biz çocuklara düşmektedir.

Bu sene 14 Mayıs Pazar günü kutlanacak olan Anneler Günü için hazır mısınız? Neler yaptınız? Anneler günü hediyeleri seçimlerinizi yaptınız mı? Geç kalmadınız, hala vaktiniz var. Annelerimiz için bu özel günde onlara olan sevgimizi gösterecek en iyi ve en kaliteli hediyeleri vererek onları bu özel günde baş tacı edelim.

blank

US Polo Kalitesi ile Dünyanın En Güzel Annelerine En Güzel Hediyeler Yakışır

US Polo, annelerimiz için en özel hediyeleri bizim için seçerek beğenimize sunmuştur. Kalbinizden ve gönlünüzden geçen Anneler Günü hediyeleri için US Polo sitesinde mutlaka beğeneceğiniz bir tane vardır.

130 yıllık kökü geçmişi ile moda ve şıklığı kaliteyle buluşturmuş olan US Polo, 14 Mayıs Anneler Günü kampanyası ile vefakâr ve şefkatli annelerimize en özel hediyeleri hazırlamıştır. Her beden ve tarzda sunduğu kıyafetler, aksesuarlar ile annelerimizin zevkine uygun bir hediyeyi rahatlıkla bulabilirsiniz.

US Polo Anneler günü kampanyası kapsamında ayakkabıdan, cekete, gömlekten pantolona kadar birçok üründe indirimler yaparak onlara en güzel ve yaraşır hediyeleri vermeniz için hizmetinizdedir. US Polo da baharın havasını yakalayacağınız bu günlerde sizlere çok geniş bir renk ve modeller ile baharı gardırobunuza getirmektedir.

blank

US Polo Hediyeleri İle Anneler Gününü Kutlamanın Tadına Varın

Bu sene annenize ne hediye almayı düşünüyorsunuz? Hala karar veremediniz mi? O zaman en iyi seçenek US Polo’dan annenizin zevkine ve tarzına uygun bir hediye seçmek olacaktır. Annenize alınacak onun zevkle ve uzun seneler kullanabileceği bir kıyafet hem sizi hatırlatacak hem de onun mutlu olmasını sağlayacaktır. Birbirinden farklı tarza ve stillerde moda ve estetiği bir arada bulacağınız US Polo da annenizin bu özel günü daha özel kılacak bir hediyeyi rahatlıkla bulabilirisiniz.

US Polo Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip online alışveriş sitesi olarak bu ihtiyacı rahatlıkla karşılamaktadır. Anneniz tellik mi seviyor? İstediğiniz renk ve desenlerde istediğiniz numaraları rahatlıkla bulabilirisiniz. Yâda anneniz çanta mı seviyor? O zaman da klasik veya spor modelleri ile US Polo hem sizin hem de annenizin tarzına uygun seçenekleri ile yanınızda olacaktır.

Anneler gününde annenize alınacak en keyifli ve güzel hediye US Polo da sizi beklemektedir. Özel seçili kadın ürünlerinde mevcut indirimlere ek sepette ekstra %30 indirimden faydalanmak için http://tr.uspoloassn.com/anneler-gunu-hediyeleri/ buraya girmeniz yeterlidir. (Kampanya 11 Mayıs’e kadar devam edecektir. 11 Mayıs de dahildir.)

U.S. Polo’nun diğer kampanyalarından da anında haberdar olmak isterseniz Facebook’ta beğenebilir(https://www.facebook.com/USPoloAssnTR), Instagram’da takip edebilirsiniz(https://www.instagram.com/uspoloassntr).

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?