blank

Fuar Organizasyonuna Göre Stand Çeşitleri

Yıl boyunca farklı zamanlarda pek çok fuar organizasyonu düzenlenir. Özellikle ürün ve hizmet tanıtımı konusunda firmalar için büyük öneme sahip olan bu organizasyonlar, oldukça ciddiye alınarak çalışmalar gerçekleştirilir. İş ortakları ile istenilen anlaşmaların yapılması ve müşteri portföyünün ilgisini çekmek için, mutlaka görsellik büyük öneme sahiptir.

Bu yüzden fuar organizasyonları için farklı fuar standı modelleri ön plana çıkıyor. Kişisel isteklere, organizasyonu konseptine, firmanın ürün ve hizmetine bağlı olarak değişik tasarımlar üzerinden tercih gerçekleştirmek mümkün.

Modüler Fuar Standı

Çok daha uygun fiyatlar üzerinden tercih imkanı sunan, modüler fuar standı günümüzde en çok değerlendirilen standlar arasında yer almaktadır. Özellikle kaliteli malzeme yapısı ve kolay kurulumu sayesinde büyük beğeni topluyor. Değişik görsel tasarımlara bağlı olarak farklı modeller arasından seçim gerçekleştirilebilir.

  • Baz (Octanorm)
  • Maxima
  • Mero

Her biri etkili görsele sahiptir ve farklı malzeme yapılarıyla üretimden geçmektedir.

Ahşap Fuar Standı

Modüler fuar standları ile beraber en çok tercih edilen tasarımlar ahşap fuar standlarıdır. Özellikle daha dikkat çekici bir görsel yakalamak için ahşap tasarımlar bir adım öne çıkar. Zengin ve havalı bir görünümün yanı sıra, daha sıcak ve samimi bir etki ortaya çıkarmaktadır. Tabii diğer stand modellerine göre fiyatları biraz daha yüksektir. Ancak müşteri ve iş ortaklarının ilgisini çekmek adına en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer alır. Bu konuda farklı model yapıları arasında tercih gerçekleştirmek. mümkün

  • Melamin kaplamalı sunta sunum tasarım
  • Ham sunta ve boyadan üretimi gerçekleştirilmiş ahşap stand

Her iki seçenek de farklı fuar organizasyonları için rahatlıkla kullanılabilecek kaliteli malzeme ile model yapısına sahiptir.

Güvenilir Fuar Firmaları

Piyasa üzerinde farklı fuar firmaları bulunmaktadır. Burada önemli olan kaliteli malzeme üretimi ile profesyonel hizmet sağlayacak güvenilir firmalardan destek almaktadır. Böylece tercih ettiğiniz fuar standı zamanında organizasyona ulaşır ve profesyonel kadro bünyesinde kurulumu gerçekleştirilir.

Geniş ürün yelpazesi ve çok uygun kiralama fiyatları üzerinden tercih edebileceğiniz pek çok tasarım, site bünyesinde sizleri bekliyor. Güvenli şekilde tercih edebilir ve dilediğiniz fuar organizasyonlarında, ürün ve hizmet tanıtımının yanı sıra, anlaşmalar ile satışlar sağlayabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?