blank

Gümüş Kolyeler Yine Çok Şık

Popülerliğini hiçbir dönem  farklı tasarımlara kaptırmayan gümüş kolye modelleri yeni sezonda yine son derece şık bir görünüm sergiliyorlar.  Tasarımlarıyla görenleri kendine hayran bırakan gümüş kolye modelleri genellikle kadınların günlük hayatta kullanım için tercih ettikleri aksesuarlar oluyordu. Ancak yeni sezon modeller arasında o kadar gösterişli tasarımlar da var ki artık şık davetlerde bile  kadınları gümüş kolye tasarımları ile görmeye başlayacağız.

Gümüşün kendine has parlaklığı swarovski taşlarla buluştuğunda çok daha etkileyici bir görünüm kazanıyor. Bunun farkında olan tasarımcılar en yeni gümüş kolye modellerini bu parlak taşlarla buluşturuyor ve ortaya gerçekten göz alıcı bir güzellik sergileyen modeller çıkıyor. Harfli gümüş kolyeler son birkaç yıldır büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Özellikle hediyelik olarak gümüş kolye tasarımlarını mercek altına alanlar tercihini genellikle harfli kolye modellerinden yana kullanıyor.

Elbette yeni sezon tasarımlar arasında sadece harfli gümüş kolyeler yok! Kar tanesi, sonsuzluk işareti, kalp, yusufçuk gibi  en çok tercih edilen figürlerin kullanıldığı tasarım seçenekleri de kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda…  Kibar ve zarif bir tasarımla dizayn edilen modeller günlük hayatta çok daha fazla ilgi görüyor. Bununla birlikte ikili olarak dizayn edilen kolye modellerinin de içinde bulunduğumuz sezonda büyük bir ilgi göreceğini belirtebiliriz.

Gümüş Kolyeler İnternette Daha Ucuz!

Kolye tasarımlarını kombin şekilde kullananlar  birbiriyle uyumlu iki farklı kolye modeli bulmaktan kurtuluyor.  Çünkü bu tasarımlar 2 farklı kolye görünümü sunuyor ve zahmetsiz kombinlerden hoşlanan  kadınların imdadına yetişiyor. Peki,  yeni sezon gümüş kolye modellerini hangi adreste incelemek lazım? Bu noktada önerimiz tasarımları Coquet internet sitesinden incelemeniz olacak! Onlarca farklı tasarım seçeneği sunan sitede fiyatlar da bir o kadar makul… Hem tarzınızdan hem de  zevklerinizden ödün vermeden tercih yapmak istiyorsanız sınırlı sayıda seçenek sunan sitelerden uzak durun. Bu sitede oldukça geniş bir model seçeneği yelpazesi beğeniye sunuluyor ve aynı zamanda bazı tasarımlar için indirimler de uygulanıyor. Dolayısıyla minimum düzeyde bütçe ayırmak yeni sezon gümüş kolye tasarımlarına sahip olmak için yeterli oluyor. Acele etmenizde ve model seçenekleri azalmadan alışverişinizi yapmanızda fayda var.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?