Her Sezon Trend Elle Erkek Ayakkabı Modelleri

Kadınların ayakkabı gardırobunda pek çok özenle seçilmiş ayakkabı yer alır, ancak birçoğu ikinci kez giyilmez, (sözde) gerektiği için alınır. Diğer cephede erkek ayakkabı bir erkek için pratik ve yeteri kadar olmalıdır. İyi giyinmeyi seven centilmen bir erkek, giymeyeceği ayakkabı ile endişelenmeye gerek duymaz.

Erkek Ayakkabı Modellerinde Temel Stiller

Spor ayakkabıdan bota kadar, her erkeğin gardırobunda durması gereken 5 ayakkabı stilinden oluşan pratik bir ayakkabı listesini bir araya getirdik. Tabii ki kendinizi yalnızca bu stillerle sınırlamanız gerekmiyor, özel beğenilerinizi bu sağlam temel üzerine de ekleyebilirsiniz.

  • Loafer: İskandinav kökenli ayakkabı stili artık aerodinamik bir ayakkabı stili haline geldi. Alçak, sade, rahat ve yaz aylarının favori ayakkabı stilidir.
  • Oxford: Klasik ayakkabıların açık bağcık sisteminden farklı olarak kapalı bağcıklarıyla karakterizedir. Asıl olanı deri, düz bir ayakkabıdır, ancak yeni trendlerde çeşitli kumaşlar ve detaylar da içerebiliyor.
  • Sneaker: Bu listedeki erkek ayakkabı modelleri arasında en işlevsel olanı Sneaker modelleridir. Her kıyafete uyan çok farklı renk ve modeldeki Sneaker’lardan her gardırop için bir çift konforlu, şık model olmalıdır.
  • Brogue veya Wingtip: Ayakkabının gövdesinde delikli işlemeler bulunur. Bu zahmetli, işlevsel ve zamansız modelin yarım delikli-çeyrek delikli stilleri de var. Son dönem trendlerinde tabanı kauçuk veya farklı renkte üretilen daha spor modelleri de popüler.
  • Süet Chukka: 40’lı yıllardan beri trend ayakkabı, sadece iki veya üç bağlama deliği ile minimal, yuvarlak ayak bileğinden yüksek bir bot. Geleneksel olarak sadece iki panel bulunur, stil süslemeler üzerinde büyük değildir. Spor ve klasik arası süper bir alternatiftir.

En Kaliteli Erkek Ayakkabı Modelleri

Her sezon ayakkabı modası, erkekler için de kadınlar için de şaşaalı, inanılmaz gösterişli defileler ile sunulur, fakat çok azını sokakta görebilirsiniz. Özellikle erkeklerin rahat olmayan ayakkabı trendlerine hiç itibar etmediği biliniyor. Bir erkeğin sahip olması gereken temel ayakkabı modelleri de dâhil, en güncel, en farklı ve en kaliteli erkek ayakkabı modellerini https://www.elleshoes.com/erkek-ayakkabi web adresinde olduğu üzere EllE ayakkabı markasında bulabilirsiniz. Klasik, modern, retro, casual ve daha birçok stilde ayakkabıların tartışmasız kaliteli ismi EllE, bir erkeğin gardırobunda olması gereken tek markadır.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap