Hosting İhtiyaçlarınız İçin Kaliteli Çözüm

Günümüzde internet sitesi sahibi olmak o kadar kolaylaştı ki artık herhangi bir foruma üye olmak kadar kolay bir şekilde, yalnızca birkaç adım ilerleyerek sizden istenen bilgileri doldurmanız, ücretsiz bir forum sahibi ya da blog sahibi olmanız için yeterli. Bu tarz siteler genellikle ücretsiz bir alan adı ve ücretsiz hosting sağladığı için cebinden hiç para çıkmamasını isteyenler ve siteden çok fazla bir getiri beklemeyenler için ideal tercihtir.

Tamamen kendisine ait ve bağımsız bir internet sahibi olmak isteyenlerin yapmaları gereken her daim destek alabilecekleri ve üzerinde her türlü değişiklik ve düzenlemeyi yapabileceği bir hosting firması ile çalışmaktır. Türkiye’de en kaliteli birkaç Hosting firmasından biri hatta en çok tercih edileni Turhost’tur. Ben Turhost ile yaklaşık 6 yıldır çalışıyorum ve bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadım.

turhost1

Turhost firmasının Türk webmasterlar tarafından tercih edilmesinin başlıca sebeplerinden biri bir Türk firması olması ve iletişim numarasının aranması yoluyla her türlü konuda kısa sürede destek alınarak sorunların çözümlenebilmesidir. Siteleri ile ilgili çözemedikleri bir problemle karşılaşan site yöneticileri 0212 227 74 74 numaralı telefondan Turhost yetkililerine anında ulaşabilir ve istedikleri konuda destek alabilirler. Hatta sitede yer alan Canlı Destek menüsünden anında ilgili birisiyle temas kurabilir, eğer canlı destek saatleri dışında temas kurmak istiyorsanız kendi bilgilerinizi bırakarak Turhost yönetiminden yetkili birisinin sizi aramasını bekleyebilirsiniz.

Turhost firmasının başlıca hizmeti Hosting gibi gözükse de, bu firma aracılığı ile yıllık sadece 9.72 dolar karşılığında bir domain kayıt etmek de mümkündür. Hatta diğer domain firmalarından farklı olarak Türkçe Alan Adı kaydını da aynı ücrete yapabileceğiniz Turhost.com’da domainlerinizin habersiz el değiştirmesi veya çalınması sözkonusu değildir.

Hosting alanında Türk rakiplerini geride bırakan Turhost müşterilerine Mini Hosting, Limitsiz Hosting, Cloud Server ve Kiralık Sunucu D5S başlıkları altında çeşitli hizmetler sunmaktadır. Ufak çaplı bir site sahibi olmak isteyen müşteriler için, içerisinde 250 MB disk alanı ve aylık 5 GB trafiğe sahip olan Mini Hosting paketi oldukça yeterli bir pakettir ve yıllık ücreti yalnızca 13.50 dolardır. Bunun yanında bu paketi satın alan müşteriler 3 adet e-posta hesabına da sahip olmaktadır. Fakat daha büyük bir site sahibi olmak isteyen ve yüksek hitli bir site hayali kuran müşteriler için Limitsiz Hosting daha uygundur ve yıllık olarak 38.88 dolar tutarındaki ücret bu kalitede bir hosting için oldukça uygundur.

turhost2

Daha büyük düşünen ve amacı server kurmak olan müşteriler için ise Cloud Server hizmeti aylık 13.89 dolara, D5S Kiralık Sunucu hizmeti ise aylık 62.22 dolara müşterilere sunulmaktadır.

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?