blank

İngilizceyi Formula Lingua Özel Ders Avantajları ile Öğrenin

Çoğu ülkede zorunlu olarak öğrencilere İngilizce öğretilmektedir. Ancak bunun dışında İngilizce, yabancı dil merakı olarak kendini geliştirmek isteyen insanlarda da oluşmaktadır. Bazı şartlar altında İngilizce çok da basit bir iş olamayabilir. Bunun için genellikle özel ders yöntemine başvurulmaktadır. Formula Lingua’da İngilizce özel ders programları bu konuda oldukça profesyonel bir eğitim vermektedir.

İngilizce Özel Ders ve Faydaları

ingilizce-ogrenin-formula-lingua_mini

İngilizce özel ders, kişinin dil gelişimi için oldukça faydalı bir durum oluşturmaktadır. İş hayatı için bile öncelik olarak yabancı dil seviyesi sorgulanmaktadır. Bu nedenle yabancı dil öğrenimi merak ya da hobiden çok mecburiyetten oluşmaktadır. İngilizce ilkokuldan beri öğretilen bir yabancı dil olmasına rağmen, öğrenimi çok zor bir dildir. İngilizceyi aksanıyla konuşmakta ayrıca bir çaba gerektirmektedir. Kadıköy’de bulunan Formula Lingua dil kursunda bu çok kolay bir durum haline getirilmiştir. Profesyonel ve yıllardır deneyimli ekibi ile İngilizce öğrenmek en basit seviyeye indirilmiştir. Bu şekilde kolay bir şekilde üst seviye bir İngilizce öğrenebilmektesiniz.

Bu özel ders programının da kişiden kişiye değişen nitelikleri bulunmaktadır. Bu niteliklerin amacı ise kişinin yabancı dil seviyesine göre verilen eğitim olmaktadır. Okullarda ya da basit bir şekilde eğitim verilen kurslarda bu şekilde bir yöntem kullanılmaz. Herkes için aynı seviyede bir eğitim verilir. Bu da sizin tam öğrenemeden kurstan çıkmanıza sebep olabilir. Formula Lingua, kişinin özel ders programına katılmadan önce İngilizce seviyesini ölçmektedir. Dil seviyenize göre, sizinle aynı seviyede olan kişilerden oluşan bir sınıfta ders alırsınız.

ingilizce-ozel-ders-formula-lingua_mini

Eğitim kapsamında sizler için tahsis edilen materyaller yardımıyla İngilizce öğrenmeniz hızlanmış olur. İngilizce özel ders, her kurum ya da eğitim yerinde öğrenebileceğiniz bir dil değildir. Gerekli kurumlarda temel atmış olursunuz. Ancak çok az insan ders almadan kendi çabalarıyla öğrenmektedir. Bu süreci hızlandırmanız ise sizin elinizde olan bir durumdur.

Sosyal Medya’da Formula Lingua:

https://www.facebook.com/formulalingua

https://www.instagram.com/formulalingua

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?