Tanıtım

İnoa Saç Boyası


Saç boyası imkanlarının iyice arttığı günümüzde fiyatı uygun diye kalitesiz ürün satın almak kişinin saçlarını yıpratacak ve oldukça zarar verecektir. Bunun için de en doğru seçim bilinen bir markadan ürün olmalıdır. Yani İnoa saç boyası bu amaçla alınabilecek en uygun ürünlerin başında gelir. Loreal’in amonyaksız saç boyası olan bu ürün baş derisine hiçbir şekilde zarar vermez. Ayrıca kokusu yoktur ve deriyi yakmaz.

İnoa Saç Boyası Yorumlar

İnoa Loreal’in amonyaksız saç boyasıdır. Renk seçenekleri oldukça fazladır.

  • Amonyak içermemesi sebebiyle kokusuzdur.
  • Parfüm de içermediğinden tamamen kokusuzdur.
  • Yaklaşık 30 dakika içersinde saçı 3 ton kadar açabilme özelliğine sahiptir.
  • Kafa derisinde yanma yapmaz. Saçları yakmaz.

İnoa saç boyası yorumlar konusunda araştırma yapan kişi kullanıcıların bu yorumlarına ulaşacaktır. Ayrıca çeşitli forumlardan da kullanıcıların yorumlarına ulaşılabilir.

İnoa Saç Boyası Nasıl Uygulanır?

İnoa saç bakım boyasını satın alan kişi kokusuz olması ve saç derisini yakmaması amacıyla bu tercihte bulunur. Ayrıca oldukça geniş renk seçeneğine sahiptir. Böylece kişi istediği renge kolaylıkla ulaşmaktadır. İnoa saç boyası nasıl uygulanır sorusuna gelindiğinde de şu şekilde sıralama yapılır;

  • Karışım prosedür de söylendiği gibi hazırlanır.
  • Kişi isterse saçının belirli bir kısmına ışıltı katmak amacıyla kullanır. Ya da tüm saça saç derisinden saç uçlarına kadar uygulanır.
  • Saça yapılan uygulama bitince de yaklaşık 50 dakika beklenir. Bu sürenin aşılmaması gerekir.
  • Yıkama yapılacağı zaman saçlar hafifçe ıslatılır. Parmaklarla yapılan masajla birlikte yıkama işlemine devam edilir.
  • Son olarak da İnoa şampuanla yıkama işlemi yapılır.

İnoa Boya ve Hamilelik

İnoa boya hamilelik döneminde kullanılacaksa doktora danışmak yararlı olacaktır. Zararları az olmasına rağmen bu dönemlerde bünyeden bünyeye değişebilen özellikler de gösterebilmektedir.

Yazar Hakkında | Sezer İltekin

1988 İstanbul doğumlu. At Antrenörlüğü (2008), Güvenlik Bilimleri (2010), İşletme (2011), Medya ve İletişim (2015) bölümlerinden mezun. Fotoğrafçılık ve Kameramanlık 2. sınıf öğrencisi. Evli ve 1,5 yaşında Emir adında bir oğlu var. 2008 yılından beri Kelimeler Benim'de yazıyor. Drone pilotu ve Çaylak PHP geliştirici. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.