Tanıtım

iPhone 8 Çıkış Tarihi ile Gerçek Görüntüleri ve Yorumları


iPhone üretime başladığı ilk günden bu yana teknoloji severlerin ilgi odağı olmuş durumda. Çıkardığı her yeni ürün de bir öncekinden daha fazla ilgi görmeye devam ediyor. “Daha başka ne yapabilirler?” düşüncesiyle bizleri etkilemesini bekliyoruz. Apple bunu her defasında başarmayı da iyi beceriyor. Şimdi ise sırada büyük bir merakla beklenen iPhone 8 var. “iPhone 8 ne zaman çıkacak?” sorusu kafalarımızı uzun bir süredir sızdırılan bilgilerden dolayı meşgul etmekteydi.

Apple tarafından bir açıklama yapılmamış olsa da Haber Tekno olarak bu tarihin diğer yıllara denk düşen Eylül 2017 ayında olacağı düşünülüyor. Ancak iPhone camiasından henüz net bir tarih bildirimi yapılmamıştır. Bu yıl Apple’ın 10.yıl dönümü olduğu için özel çalışmalar olacağı da söylentiler arasında bulunuyor. Apple’ın akıllı telefon üretimindeki yaklaşımları ile bizlere yeni bir soluk kazandıran iPhone bizlerde merak uyandırmaya ve bizi heyecanlandırmaya devam edecek gibi görünüyor?

iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak ve Bizlere Ulaşacak?

Konsept tasarımının yayınlandığı iPhone 8 çıkış tarihi nedir? Sorusunun cevabı için tahminler bu yönde iken tamamen değişen tasarımı sayesinde diğer iPhone serilerine göre daha fazla ilgi görmeye daha şimdiden başladı. iPhone’un kendi tasarımına özel home tuşunun kaldırılacak olması, çerçevelerin geri plana atılarak tamamen oled ekrana geçiş yapılması, parmak izi teknolojisinin de eklenmesi ile iPhone 8’i daha da çekici kılmaya devam ediyor.

iPhone’un gerçekleştireceği bir diğer devrimsel yenilik ön ve arka kameralara eklenecek olan 3D tarayıcı olacak. Derinlik algısının arttığı bu ilerlemede kusursuz bir yüz tarama etkinliği sunuyor. Bu konudaki çalışmaların da devam ettiği söylentiler arasında bulunuyor. Yani iPhone bu yeniliği henüz tam anlamıyla yeni seriye aktarabilmiş değil.

Büyük değişimler aşamasında olan iPhone camiasında aslında durumlar biraz karışmış görünüyor. Özellikle parmak izi tarayıcısının, istenilen ekranla uyuşmuyor olması da şuan çözüm aşamasında. Bazı uzmanlar bu ve diğer başka sebeplerden dolayı iPhone 8 ne zaman çıkacak? Sorusunun net cevabının 2018’e sarkabileceğini de söylüyorlar. Neler olacağı ve bizlere ne sunulacağı bu nedenlerle merak konusu.

Konu ile ilgili daha fazla detay arıyorsanız HaberTekno’nun yayınlayacağı haberlerini mutlaka takip edin. Özellikle Teknoloji haberleri konusunda takip edebileceğiniz en iyi platformlardan biridir. Resmi sosyal medya hesapları ise aşağıdaki gibidir:

Facebook: https://www.facebook.com/haberteknocom
Twitter: https://twitter.com/haberteknocom
Instagram: https://www.instagram.com/habertekno

Yazar Hakkında | Sezer İltekin

1988 İstanbul doğumlu. At Antrenörlüğü (2008), Güvenlik Bilimleri (2010), İşletme (2011), Medya ve İletişim (2015) bölümlerinden mezun. Fotoğrafçılık ve Kameramanlık 2. sınıf öğrencisi. Evli ve 1,5 yaşında Emir adında bir oğlu var. 2008 yılından beri Kelimeler Benim'de yazıyor. Drone pilotu ve Çaylak PHP geliştirici. Daha fazlası için: Ben Neymişim »

Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


Önemli: Ticari (SEO) amaçlı yorum backlinkler cüzi bir ücret karşılığında onaylanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.