İstediğim Oyunu İstediğim Yerde Oynarım

Hem yeni oyunları oynamak istiyor, hem de sosyal hayattan kopmak istemiyor musunuz? Kötü haber, yeni oyunlar bağımlılık yapıyor. Fakat yine de yeni oyunları oynamak için eve tıkılıp kalmanız gerekmiyor. Bir güç kaynağına yakın her yerde istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Bu iş için yapılan özel notebooklar var. Ve bu sektör giderek büyüyor. MSI notebook yapımına bu sektörü düşünerek adım attı.

Anakart ve ekran kartı modelleri ile tanıdığımız MSI, oyun odaklı notebook yapımına da el atarak, oyun severler için önemli bir adım attı. Birçok insanın bu tip notebooklar alıp satış sonrası hizmetlerden yakındığı düşünülürse, MSI harika bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Satış sonrası hizmetleri ve birebir değişim seçenekleri birçok oyuncuyu MSI notebook almaya itiyor.

blank

Oyuncu için Kalite ve Güvenilirlik Önemli

Masaüstü bilgisayar çoğu kullanıcı tarafından terk edilmeye başlandı. Çok gerekli olmadıkça veya profesyonel oyuncu olmadıkça, insanlar notebook alma yoluna gidiyor. Hatta iş dünyası bile hantal olduğu gerekçesiyle masaüstü bilgisayarları terk ediyor. Çağımız daha çok kolaylık çağı. Dolayısıyla notebook satışları da her sene biraz daha yükseliyor.

MSI notebook üretiminde oyuncuları hedeflerken, ürettiği notebooklar oldukça üst düzey olduğu için her amaç için kullanılabilecek düzeyde oluyor. Ekran kartı, işlemci ve bellek seviyeleri oldukça yukarıda. 2.700 tl civarından başlayan bu notebooklar, 25.000 tl civarına kadar yükselen fiyatlarla satılıyor.

2.700 tl civarında satılan CX62 6QD-234XTR kodlu notebook’un özellikleri;

  • İşlemci: Intel Core i5 2.3GHz (max3.2GHz)
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 940MX M900 Serisi
  • Ram: 8GB DDR4 2133 MHz
  • Depolama: 1TB HDD

blank

25.000 tl civarında satılan GT83VR 7RF(Titan SLI)201TR kodlu notebook’un özellikleri;

  • İşlemci: Intel Core i7 3.1GHz (max 4.1GHz)
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1080 SLI M1000 serisi
  • Ram: 64GB DDR4 2400MHz
  • Depolama: 1TB HDD 512GB SSD

Kısaca, MSI notebook modelleri her kesimden her tür oyuncuya hitap ediyor. Düşük olarak görülen ilk model bile piyasanın en iyi oyun notebooklarından biri. Bu notebooklara internette itopya.com gibi sitelerdeki kampanyalarla daha ucuza ulaşmak mümkün olabiliyor.

ITOPYA’dan sıcak kampanyalar ve gelişmeler konusunda haberdar olmak isterseniz resmi sosyal medya sayfalarını mutlaka takip edin diyoruz:

https://www.facebook.com/itopyatr
https://www.instagram.com/itopyacom
https://www.youtube.com/channel/UCQDXt8aUhWa3RfyWxNBiEhw

Bu yazıyı paylaşmak istersin diye buraya renkli düğmeler koydum
blank
Blog Yazarı
Sezer İltekin
Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?