İşyerleri Hangi Temizlik Ürünlerini Depoluyor

Düzenli olarak temizlenmesi gereken işyerlerinin bazı temizlik malzemelerine sürekli olarak ihtiyacı oluyor. İşyerleri temizliğin aksamaması ve gerekli hijyenin sağlanması için temizlik malzemelerini depolama yoluna gidiyor. Bu sayede tükenen malzeme nedeniyle temizliğin yarıda kalması ya da yapılamaması gibi sorunlar yaşanmıyor. Peki, işyerlerinin en çok hangi malzemeleri depoladığını biliyor musunuz?

Çamaşır Suyu
Çok sayıda kişinin ortak kullandığı yaşam alanlarında temizliğin hijyenik bir şekilde yapılması gerekiyor. Bakteri ve virüsleri yok ederek hijyen sağlayan çamaşır suyu, işyerlerinde en çok kullanılan ve en çok depolanan malzemelerin de başında geliyor. Banyo, tuvalet ve zemin temizliğinde genellikle çamaşır suyu tercih ediliyor. Artık kokusuz ya da bahar kokulu çamaşır suyu çeşitlerinin de üretilmiş olması, bu malzemenin daha rahat kullanılabiliyor olmasını da beraberinde getirdi.

Kağıt Havlu
İşyerlerinde sıklıkla depolanan temizlik ve hijyen malzemeleri arasında kağıt havlu da bulunuyor. Tuvalet kullanımı sonrasında elleri kurulamak için kumaş havlu yerine kağıt havlunun tercih edilmesi bu malzemeye her daim ihtiyaç duyulmasını ve depolanmasını da beraberinde getiriyor. Özellikle hijyen bakımından sıklıkla kullanılan kağıt havlu ıslak olan tüm yüzeylerin kurulanması için de tercih ediliyor.

Tuvalet Kağıdı
Yine hijyen amaçlı kullanılan tuvalet kağıtları işyerlerinin sıklıkla depoladığı malzemeler arasında bulunuyor. İşyerinde çalışan sayısı ne kadar fazla ise tuvalet kağıdı stokları da o kadar artıyor. Daha ekonomik olması nedeniyle genellikle 24’lü ya da 32’li tuvalet kağıtları tercih ediliyor.

Yüzey Temizleyici
Yüzey temizliği işyerlerinde her gün yapılan bir temizlik işlemlerinden biri olduğundan yüzey temizleyici de sıklıkla depolanan malzemeler arasında bulunuyor. Ortama hoş bir koku yayan yüzey temizleyiciler genellikle büyük boy olarak tercih ediliyor.

Pas ve Kireç Çözücü
Ofislerin mutfak ve tuvaletlerinde kullanılan pas ve kireç çözücüler her ne kadar ger gün kullanılmasa da işyerlerinin depoladığı temizlik malzemeleri arasında yer alıyor.

İşyerleri için temizlik malzemesi alışveriş artık çok daha kolay. En kaliteli ürünlerin en uygun fiyatlar eşliğinde temin edilebildiği Avansas işyerlerinin temizlik malzemesi ihtiyaçlarını kapısına kadar ulaştırıyor. Ürünlere http://www.avansas.com/temizlik-malzemeleri.htm adresi üzerinden ulaşmak mümkün.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaş:FacebookTwitterWhatsApp
Yazan
Sezer İltekin
Yazıya bir yorum yap